Öneri Uçuş Düzeni

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve İntikam0163 tarafından 14 Şubat 2015 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Selam arkadaslar,

Gemim aegis full lf3 full bo2 ve hız 8 iris 3lf4

4. lf4 2 saat gibi bir süre sonra epsilondan gelecek.

Şu anda gemide kalp ve güve uçuş düzenleri var. Sizce bir sonra ki alacağım uçuş düzeni ne olsun ?

Ben elmas kıskaç arasında gidip geliyorum... :/

2. gemin aegis kasılman için elmas bence..

3. diğer arkadaslarında fikirlerini alayım :)

4. -Keskin-

-Keskin- User

Merhaba

Kasılmanız için elmas almanızı tavsiye ederim.

İyi forumlar.

5. Rehber

Rehber Guest

Merhaba,

Kıskaç uçuş düzeninde;

Lazer hasarını %3 arttır ve %5 şöhret puanı verir. Ama kalkan dolma hızını %10 azaltır.

Elmas uçuş düzeninde ise;

Kalkanın saniyede %1 yeniler (Maximum 5.000). Fakat darbe puanını %30 düşürür.

Bir uçuş düzeninde Lazer vuruşunuz artarken,diğerinde kalkan yenilemesi artıyor.

Gelişmekte olan gemiler için Elmas düzeni daha mantıklı gibi geliyr.

Keyifli Forumlar.

6. Elmas iyidir kalkanını bitirmez her zaman yeniler ama canını azaltır. Fakat kalkanın bitmediyse canında gitmez sonuçta:D Aegisle de kalkan basarsın hiç bitmez

7. kasılmak için en iyi tasarım elmas kasılacaksan mutlaka elmas al.aegisin kalkan basma yeteneğiyle birleşince kalkanın cok uzun süre dayanıyo

8. Ama kalkanım kasılma konfisinde seprom ile 288k falan oluyor. Yani saniyede 2.000 kalkan yenilemesi olacak bu benim tallon keserken ne kadar isime yarayabilir diye düsünmeden edemiyorum...

9. kalkanin 300k ya yakin 200k ya yuvarlama. Bir kalkan destegiyle 300k yi gecer. Saniyede 3k kalkan onarimi ne isine yarar bir dusunelim. Tallon 4k vuruyor. 1k canina 3k kalkanina gidiyor bu hasarin. 3k kalkanina gidiyor ve yenileniyor 3k tekrar. Kalkanin hic bitmiyor ama sadece her vurusta 1k canin gidiyor. sana 20 kere vursun gereksiz ama dp tamiri bas al fullendi canin zaten kalkanin full hicbisey degismedi. Ama spearhead ile elmas kullanirsan kalkanin ne kadar cok olursa olsun karsina full elit guve ucus duzeni olan bi adam cikarsa yasama sansin %3 soyleyeyim yani. Ve bir de su kiskac ucus duzeni neden bu kadar seviliyor anlayamiyorum dogrusu. %3 hasar artisi. Bu nedir arkadas ? Aegisle full+full olsan en fazla 7k vurabilirsin hadi bi de seprom ile 10k gibi birsey 10k vurusun %3 daha fazlasi kac? 300. 10.000 yerine 10.300 vuracaksin. Bu da herseyin fullse. Sen en fazla 4k vurabiliyorsundur tahminimce eger apis zeus yok ve full lf3 full irissen. 4k nin %3 u 120. 4000 yerine 4120 vurursun. Kiskac bence gereksiz.

10. Merhaba ,

Belli oranda vuruşu biraz düşürse de bana göre Kalp düzeni epey kullanışlıdır. Belli oranda Darbe Puanı ve Kalkan Değerini yükseltiyor.

İyi forumlar.

11. Elmas aldım. Şu anda kalp , güve ve elmas uçuş düzenleri var zaten. Bunlar yeterli diye umuyorum..

12. Merhaba ,

İlk mesajdaki Kalp düzenini farketmemişim. :) Konu ile ilgili başka sorularınız yoksa kilitleyelim.

İyi forumlar.

13. Teşekkürler modum. Konuyu kilitleyebilirsiniz :)

14. Merhaba ,

Konu çözüme kavuştuğundan dolayı kilitlenmiştir.

İyi forumlar.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.