Uçuş Düzeni

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve ¯¯gαмє-☼-σνєя¯¯»TR tarafından 18 Mart 2014 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. İçiçe Açı Uçuş Düzeni ni almak istiyorum ama darbe puanını ne kadar indireceğini bilmiyorum 24 arge goli ve aegisde canı ne kadara düşürür ?
    Roket hasarını %50 artırır, ancak geminin darbe puanlarını %20 azaltır.

2. Aegis 24 arge hmm. 300k dpden. %20=250kya düşer dpdin dicem yanılabilirim.

3. Nefes

Nefes User

Merhaba

Roketinizin o anki vuruş gücüne ekleniyor . Siz hesaplamarı doğru mantık üzerinden yaptıysanız bir hata olmaz fakat hesaplarınız unutmayın kı maksıumum değerler üzerinden olacaktır ve maksmum , minimum vurma olasılığı çok azdır.Genel itibari ile maksımum ve minumum düzey arasından bir atış gücü sergiler
    Roket temel hasarının üzerine % olarak seprom + arge + uçuş düzeni etkileri eklenerek hesaplanır.

Hesaplamayı seprom ve uçuş düzeni üzerinde yaparsak.

PLT-3030 -> Temel değeri 6.000 hasar

6.000 + %60 Seprom besleme = 9.600

9.600 + %50 uçuş düzeni = 14.400

Şeklinde olur.

Leonov kullanıyorsanızda iç haritalarda en iyi elit roket ile sepromlu + iç içe düzeniyle yaratığa ve düşmana 30-40k civarı vurabilirsin.

4. Heterodox

Heterodox User

ağır konfide 300k can var desek 240kya iner
    güçlendirici besleme vs. saymıyorum

5. Nefes

Nefes User

Merhaba

Konu uygun bölüme taşınmıştır.

6. 240 k azmış siz hangi uçuş düzenini öneriyonuz?

7. Heterodox

Heterodox User

kasılmak için elmas baskın için güve öneririm ben
    elmas her saniye kalkanınızın yüzde 1i kadar kalkan puanı veriyor çok avantajlı

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.