Öneri ucuz sunucu önerisi

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve σzι___[BΣ!A] tarafından 2 Ocak 2015 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. biz 4 kişi olarak başlıyoruz oyunu bilen sadece ben varım diğerlerini yeni başlattım ama suan ucuz ve gelişebileceğimiz server arıyoruz yeni başladığımız için para çok az kasılıyo 15m krediye iris alınıyo acaba abd doğu3 te yardımcı olacak biri varmı yada bu serverni özelliklerine benzer bir serverde oynayıpta o serverde yardım edebilecek birisi?

2. kaansakal

kaansakal User

Açık sözlü olarak söyliyim bu devirde herkes kendi ekmeğinin peşinde böyle sorarak çok zor adam bulursun istersen gel iskandinavya 1 server ında başla ha yardım eder miyim hayır ama dediğim gibi herkes kendi ekmeğinin peşinde.İris fiyatları günün en yoğun saatlerinde ki o saatlerde bile haritada 500 kişi var-yok 20mye gidiyor sen sabah veya gece girersin 10mye bile alabilirsin

•*Sehzade*• ve σzι___[BΣ!A] bunu beğendi.
  3. İstiklal

İstiklal User

Merhaba ;

Lütfen bu tür konularınızı Yeni Başlayanlar kısmına açınız.

Klanlar bölümü , Klan araya yada Klanına oyuncu arayan , kişilerin konu açacağı kısımdır.

Konunuzu ilgili kısıma taşıyorum

Keyifli Forumlar

4. .SİHİRBaZ.

.SİHİRBaZ. Guest

Merhabalar,

Serverların açık artırma fiyatları hakkında bilgi almak için burayı inceleyebilirsiniz.

Keyifli Forumlar

5. WolfTR

WolfTR User

Ben yardımcı olabilirim yani hergün olamam ama oyunda olduğum zamanları yarı yarıya ayırabilirim abd batı dayim ( us2 )

6. KroSName

KroSName User

Bizde 60m Altı Gitmiyor Yine İyisiniz.

7. ahmettyran

ahmettyran Guest

Ucuz serverde başlamayın, sonra fullenince rakip tarafta kesecek adam bulamassınız emeğiniz boşa gider..

8. fbrecep123

fbrecep123 User

de2 gelırsen iyi olur iris fıyatları 6m lf3 8-10m bo2ler 10-15 arası gel fullenırsın 2gunde

9. fb recep hersey yi hoşta arkadaşım okadar parayı kasmak için tallon kesmek gerekiyo tallon kesecek seviyede olmak zor iş zaten

10. BonusRasta

BonusRasta User

Azmış, Tr3 de 85m den aşağı görmedim. Hepsi patlasa anca klan yardımıyla alınır :D

11. -UZMAN-

-UZMAN- User

Merhaba,

Konu zaman aşımından dolayı kilitlenmiştir.

İyi Forumlar.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.