Ucuz Uri

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve KELKİTLİ tarafından 19 Mart 2014 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. KELKİTLİ

KELKİTLİ User

Ben uri çekmeyi düşünüyorum gemime ama en ucuz hangi yöntemle oluyor...

2. Nefes

Nefes User

Merhaba

Bu güne kadar size gelmedi ise lütfen bekleyin darkorbit sizlere belirli zaman aralıkları ile anasayfanıza çeşitli indirimler ile size fırsatlar sunabilmekte bu fırsatlar sistem tarafından seçilen üyelere sunulmakta yani bana neden gelmedi demeyin (eğer glemediyse) bu şeklide çıkan fırsatlar ile ucuz uri alımı yapabilirsiniz resimde görülenler bir kaç örnektir.

Bir defa uri çekişinizde belkide sizede sistem azdan başlayarak seçenekleri her alımınızda değiştirecektir detaylı bilgi yi supporttanda öğrenebilirsiniz en ucuz uri alımları şuan sistemin verdiği üyelerde bu şekilde olmaktadır.

3. KELKİTLİ

KELKİTLİ User

peki şimdi bana 30 bin uride indirim geldi ama ben 1 milyon uri çekmek istiyorum ne yapmam lazım 1 üye ye sadece 1 kez ve 1 paket mi geliyor..

Diyelim bana 330 bin uri geldi ben o hafta istedigim kadar alabiliyormuyum yoksa sadece 1 kez mi alabiliyorum...

4. Nefes

Nefes User

Merhaba

Hayır sistem uygun gördükçe paket verebiliyor mesela bana en son 330 bin geldi ve ben X3 zamanında bana verdiği paket üzerinden alım yaptım ve 990 bin geldi size ne veriliyorsa uridium olarak onu x3 te katlayarak almanız mümkündür.

Paketi bir kez kullanabilirsiniz.

5. KELKİTLİ

KELKİTLİ User

tmm çok sagolun...

6. Nefes

Nefes User

Merhaba

Rica ederim kolay gelsin.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.