Üçüncü Parti Kullanıcı Sorunu

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve SivriSinekSoktu tarafından 13 Haziran 2021 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Geçen sene eylül gibi bir elemanı raporladım, her şey belli. Adam 1 günde 40 küsür alpha 30 beta 25 gamma 5 kuiper 20 zeta dönmüş. Dedim sen hiç uyumuyor musun? Yoo diyor.

Bu elemanın tüm discord yazışmalarını buldum bir yerden arkadaşlar saolsun yardım ettiler. Supporta attım bana dedikleri şey biz bu kullanıcıyı yasaklayamayız bu konuşmalar DarkOrbit platformu üzerinde gerçekleşmedi.

Peki tamam bu konuşmalarda 3. parti yazılım ile alakalı bir çok veri ve belge ile alakalı sohbetler vardı. Hadi buna eyvallah dedimde. Almanyanın hangi işletim sisteminden, hangi saatte ne kadar yaratık kestiğimizden ne kadar sürede kestiğimizden ve hangi browser üzerinden girdiğimize kadar her şeyi bilmesine rağmen 3. parti programlara dokunmaması sinir bozucu.

Bakın size şunu söyleyeyim. Türk ekibin yollamasına gerek yok. Zaten tüm veriler teknik ekibe gidiyor ister istemez. Siz istesenizde istemesenizde her türlü veriyi loglamak yani saklamak zorundasınız 5-10 sene boyunca. Türkiye Avrupada ki internet yasalarının büyük bir kısmını kendine uyarlayan bir ülke, kaldı ki Almanya bu konuda titiz davranan ülkelerden birisi. Bu şirketin faaliyetleri Almanyada.

Kısacası Avrupa birliğinin göbeği, lokomatifi olan ülkede. Peki şimdi şöyle bir tutarsızlık var, biz botçuları yakalayamıyoruz diye bir bahane olamaz. Bakın bunun adı göz yummaktır. Almanya her türlü veriye erişebiliyor ancak cezalandırmaya gelince suspus.

Kısacası Türk ekibine kızmanıza gerek yok sorun tamamen almanyada ki yöneticilerden kaynaklı. Teknik ekibe 1 emir verseler şu an botçu hileci felan kalmaz.

2. Mineral

Mineral User

Kardeş oyunda herkesle iletişim halinde olduğunu söylemişsin ve bilir kişilik yapmışsın bu konuda seni tebrik ediyorum ayrıca tus a nerede girdin ve puanını merak ettim. Mümkünse tus puanını söyle bize oluru varsa bundan sonra sana uyalım.

Sosyal hayatın en büyük değer olduğunu düşünüyorum.

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 22 Haziran 2021
  3. YARGU

YARGU Guest

Merhaba,

Forum kuralları gereği mesajlarınız birleştirilmiştir. Art arda mesaj yazmayınız.

İyi Forumlar.

Dontforgetme bunu beğendi.
  4. Mineral

Mineral User

Yargutay keşke oyunda herşey kurallara göre yapılsa.IYI yapmışsınız.

5. Mineral eksikliğinin temeli vitamin kaybıdır bol bol portakal ye
    Beynine mineral gitsin
    :D

6. Mineral

Mineral User

Ona iyot demeliydin çok bilmiş:D

7. YARGU

YARGU Guest

Merhaba,

Yargutay değil YARGU. Görünen isim dışında bir isim kullanmanız dışında uyarı vermek zorunda kalacağım.

Ben sorumlu olduğum alanda tüm kuralları itina ile uygulamakla görevliyim. Diğer alanlar için oradaki görevli arkadaşlarımıza taleplerinizi dile getirebilirsiniz.

İyi Forumlar.

8. Forum yöneticisi 15 dakika önce attıgımın mesajın cevabını buradan vermenizi talep ediyorum.

9. bu sorun için 124230213. önerim şu:
    yeni küresel server açsınlar. hile kullananı direk banlasınlar. diğer serverlarda da hile serbest olsun bakalım sonunda ne olacak?
    Küresel PvE serverden de beklentim buydu aslında. yeni bi sayfa açılır belki dedim yok delirirsin, yine aynı oldu her şey

10. kaptan34

kaptan34 Board Administrator Team Darkorbit

Merhaba,

Konu dönüp dolaşıp aynı çıkmazın içerisine geliyor. Forumda devamlı olarak süre gelen bir kısır döngü gibi. Bulunan konu raporlanmak üzerine kilitlenmiştir. Onun dışında Ülke Takım Yetkisi sınırları içerisinde bu işlemlere yönelik görev zincirimiz ne yazık ki bulunmamaktadır.

iyi Forumlar Dilerim.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.