Üçüncü Parti Yazılımlar

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve *pontıac* tarafından 14 Ağustos 2021 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. *pontıac*

*pontıac* User

adminde cm de haklı bana bann atmakta 1 saat gelir geçerde ama artık isyan etmektede haklıyız bence adam o kadar yaratık arasından yakalıyor direk dalıyor tr ekibinin elinde birşey yok biliyoruz ama merkez ekip neden bu kadar duyarsız supporta yazıyoruz video istiyor sizlerde oyuncusunuz farkındasınız umut yok ama siz yinede raporlasanız sevinirim.

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 14 Ağustos 2021
  2. Aliens

Aliens User

Ben merkezinde bu problemden haberdar olduğuna inanıyorum. Biliyorlar ama sanırım kendilerinin belirlediği öncelik sırasında yer almıyor. Çok yanlış şeyleri öncelemekte merkezin üzerine bir başka mercii tanımam. Yani, size kişisel tavsiyemdir; bu şekilde oynayabiliyorsanız oynayın. Ama artık TAK denilen o ana geldiyseniz bırakmaktan başka pek bir seçenek yok gibi görünüyor.
    Support'un sizden istediği o videolarda merkeze bir şeyleri artık önceliğe almaya teşvik etmek için ama bir laf vardır: ''Nato kafa, nato mermer'' diye.
    Bu yazdıklarım oyuncu olarak şahsi fikirlerimdir, herhangi bir bağlayıcılığı yoktur.

Ayrıca belirteyim: Konunuz yanlış alanda.

Son düzenlenen: 14 Ağustos 2021
  3. YARGU

YARGU Guest

Merhaba,

Support ekibimiz videoyu hem merkeze göndermekte hem de takım içinde arşivlemektedir. Sizlerin şikayet ettiği oyuncular merkez ekipte havada kalıyor gibi gözükse de bizler bunları hassas bir şekilde takip etmekteyiz. Şuan için yetkimiz bulunmamaktadır bu konuda cezai işlem uygulamaya ama yetkimiz gelirse sizlerin bize attığınız videolardaki kanıtları tek tek kullanacağımızdan şüpheniz olmasın.

Dileriz ki o yetki verilir.

İyi Forumlar.