ÜLKELER ARASI SERVERLER ÇATIŞMASI ASIL AKSİYON ŞİMDİ BAŞLIYOR ! YENİ NESİL SAVAŞ !

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve _DODGE_ tarafından 1 Mart 2014 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

olsun mu

Anketin kapanma tarihi 1 Mart 2016.
  1. evet

89,3%
  2. hayır

10,7%
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. _DODGE_

_DODGE_ User

Evet arkadaşlar eski forumda bu konu açılmıştı ben buradan devam ettireyim konu alıntıdır

Arkadaşlar uzun süren bi çalışma sonrası size güzel bi konu çıkardık...

DARKROBİT DÜNYA SAVAŞLARI...DARKORBİT WORLD OF WAR...

Katılacak ülkeler:

Türkiye
    Çek cumhuriyeti
    Macaristan
    Polonya
    Rusya
    Global avrupa
    Almanya
    Büyük britanya
    İspanya
    Fransa
    İskandinavya
    İtalya
    Brezilya
    Global Amerika
    ABD
    Meksika

Kayıt olma ücreti 2.500 uridium ve 5.000.000 credits her ülkeden maximum 20 kişi katılabilir

Ancak oyun kasmasın diye her seferinde her ülkenin 2 gemisi savaş haritasına girebilecek...Yani 10 kez dünya savaşı yapılacak...Son kalan ülkenin gemisi o savaşı kazanacak ve bekleme haritasına geri dönecek...Daha sonra diğer ikililer savaş haritasına atılacak...Böyle böyle 10 savaş yapılacak...
    Bekleme Haritası

İçinde her ülkenin 20 gemisi var ...Ayrıca size saldırmayan Mordonlar ve saimonlar olacak....Ve heryerde hammade satılabilecek...

Ülke savaşında son iki kişi kaldığında oyun duracak her biri haritanın çapraz köşelerine atılıp dp lerini doldurmaları için 5 dk süre verilecek...5 dakika sonunda sona kalan 2 ülke gemisi birbirine saldıracak...Eğer son 2 gemi aynı ülkedense sistem gemiler direk bekleme haritasına atacak...Saldırıyı kazanan ülke puan alacak...Kazanan gemi ise bekleme haritasına atlayacak....

Savaş Haritası

20 savaş sonunda en çok puanı toplayan ülke kendi ülkesinin oyuncularına +10.000 uridyum kazandıracak...Savaşa katılan ve 1. olan ülke gemileri ise (20 gemi):

50.000 Uridyum
    5.000 x4 Lazer mermi
    10.000 şeref Puanı
    10 Milyon Kredi
    Ve 1 Ay Ülke Temalı Goliath

Kazanacak...

20 Savaş sonunda en çok puan toplayan gemi ise

100.000 Uridyum
    10.000 x4 Mermi
    25.000 Şeref Puanı
    25 Milyon Kredi
    10 Ücretsiz Tamir
    5 Ay kendi Ülkesinin bayrağını taşıyan goliath tasarımı
    Ve 5 ay Savaş Kahramanı başlığı kazanacak...
    + 1 lf4 lazer topu

2. olan ülkenin üyeleri +7.500 uridyum
    2. olan ülkenin savaşa katılan üyeleri (20 Gemi) 30.000 uridyum ve 10.000 x4 mermi

3. olan ülkenin üyeleri +5.000 uridyum
    3. olan ülkenin savaşa katılan üyeleri (20 Gemi) 25.000 uridyum ve 5.000 x4 mermi

Etkinlik 2 gün sürecek..İlk gün 5 ikinci gün 5 savaş yapılacak...

Ancak istenmezse oyundaki "SET" tuşundan gemi normale döndürülebilecek..Evet gördüğünüz gibi etkinlik zor değil ve herkes kazanıyor...Eğer aklınızda bi soru kaldıysa yazın cevaplayalım...

Not: Katılıp 20 kişilik savaş takımına girmek için tıpkı ikramiye turnuvası gibi bir turnuva olacak...Sona Kalan 20 kişi giriş ücretini verdikten sonra bekleme haritasına atlayacak...

O kırmızı alan savaş alanıdır kırmızı hattı dışına çıkan oyuncular radyasyona mağrus kalarak hasar alacaktır

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 5 Mart 2014
    *F*U*R*K*Λ*N*™ ve WolfWar bunu beğendi.
  2. Eski forumda görmüştüm ve hoşuma gittiğini söylemeliyim :)

3. fbrecep123

fbrecep123 User

güzel olmuş inşallah yapılır

4. RAMMFİRE

RAMMFİRE User

konu alıntıdır ayrıca çokda eskidir.

5. zaten yazmış alt tarafa alıntıdır diye :)

6. _DODGE_

_DODGE_ User

Konuyu tam okursan anlarsın tam okumadan yorum yapmasan be güzel kardesim zaten altda belirtim alıntı diye

Ben sadece böyle fikirlerin bir yerde çürümesine karşıyım çünkü gercekten muhteşem bir fikir bu yüzden bu foruma taşıdım o konuyu

Ayrıca fikirin eski olması sağlamlığını götürmüş olduğu anlamına gelmez bu konuyu isteyenler destek olabilir altda konuya destek olma şartlarını yazdım yeni görseller yeni fikirler ekleyerek bu konuyu ayakta tutabiliriz

7. ahh şu görseller :D

8. KARANLIK

KARANLIK User

Olabilir ancak alıntı yaptığınız kişi için sondan kişiye teşekkür eden kısa bir yazı yazmalısınız.Ayrıca mordonlar falan eski onlar yenilenmeli.

9. _DODGE_

_DODGE_ User

Yazdım zaten :) konun altında ki yere bakın

10. KARANLIK

KARANLIK User

Peki oyunda olmayan serverlerin ülkeleri var bunlar nasıl katılacaklar.

11. _DODGE_

_DODGE_ User

Gerekli düzenleme yapılacaktır modum konu maalesef eski bu yüzden yenilenmesi gerek forum arkadaslarımın destegi ile bu konuyu yeniden ayağa kaldıracağız aynı eski bir arabayı onarıp yeni hale getirmek gibi ama sizin destekleriniz olmadan bir sey yapamam

Öncelikle görsellerin yenilenmesi gerekli

Sonrada ülkelere geçeceğiz biri bana bu oyunda yer alan ulkeleri sıralaya bilir mı ?

12. benim fazla zamanımı almıyor :D

görselleri elbet yaparsın DENEME YANILMAAAA :D

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 5 Mart 2014
  13. güzel fikir +1

14. Global sw lere nolcak :/

15. KARANLIK

KARANLIK User

İlk olarak 1-2 siyasi kelime gördüm.Tekrarlarsanız bu hesabınızda banlanmış olacak.Lütfen tekrarlamayın.

Ayrıca şimdi biraz düşünürseniz konuda muhabbet etmişsiniz.Biz iletmek istesek nasıl göndereceğiz merkeze bunu.Bir daha aynı durumu görürsem kilitlerim.Lütfen tekrarlamayın.

Gereksiz mesajlar silinmiştir.

16. _DODGE_

_DODGE_ User

tamam modum lütfen gereksiz mesajları silermisiniz

Son düzenlenen: 2 Mart 2014
  17. güzelll:) epey beğendim. benim gemim çok da güçlü değil ve bu yarışmalara katılıp kazanabileceğime ihtimal vermiyorum. ama ilgilenenler için gerçekten mükemmel:) +1

18. _DODGE_

_DODGE_ User

arkadaşlar hadi ama desteklere abanın lütfen

19. çok güzel bi fikir inşalah kabul ederler

20. KARANLIK

KARANLIK User

Ben gerekeni yaptım siz tekrarlamayın ve tartışma çıkarıcı mesajlara cevap vermeyin bize bildirin yeterli.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.