ÜLKELER ARASI SERVERLER ÇATIŞMASI ASIL AKSİYON ŞİMDİ BAŞLIYOR ! YENİ NESİL SAVAŞ !

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve _DODGE_ tarafından 1 Mart 2014 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

olsun mu

Anketin kapanma tarihi 1 Mart 2016.
  1. evet

89,3%
  2. hayır

10,7%
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. _DODGE_

_DODGE_ User

rapor et tuşuna mı ?

2. süper fikir umarım güncel kalır +1

D-O-D-G-E-V-İ-P-E-R bunu beğendi.
  3. Evete abanalım arkadaşlar :D

4. jessejames

jessejames User

konu güncel...

5. Daha iyi bir arkaplan bulabilir misin ?

Çünkü Jackpot haritasında bile sanki 3b havası veriyor öyle bir arka plan :D

6. Bilmiyorum buluruz ins Serkan yok ya

Adamında ekran karti tam benim bannım açılınca yanar ya :mad: Sansa bak

7. _DODGE_

_DODGE_ User

güncellll olsun diyenler beğensin :D ve evet oyu kullansınlar :D

erdem_korkmaz70 bunu beğendi.
  8. Çok saçma 100000 uri + 10000 ucb için kims buna katılmaz cünkü orada verilenden çok daha fazla ekipman +ucb harcayacaktır.

9. _DODGE_

_DODGE_ User

Ödüller değişebilir hiç mi başka ülkelerin oyuncularıyla kapışmak istemezsin...

Hemen saçma demek kolay tabi.

10. Kesinlikle yapılması gerekn birşey :D Ama ben bu 20 kişi nasıl seçilecek anlamadım ?

11. bencede olumlu bifikir

12. Güzel fikir inş. kabul görür .

13. _DODGE_

_DODGE_ User

destekk :D

14. olabilir ama biraz daha ayrıntı gerekiyor.

15. MeDiCaL

MeDiCaL User

3. Dünya savaşı darkorbit'te başlıyor.
    Dünya savaşı yapılırsa darkorbit heralde çöker diye düşünüyorum.Fakat fikrin güzel.

16. kazanan ülkenın tum oyuncularına 10 bin uridium saçma olur bence ayrıca 1 ay ülke temalı golyat 5 ay bilmem ne li golyat olacağına süresiz tasarım olsa cok daha mantıklı olur. ve 1. gemiye dünya şampiyonu veya öyle bir ünvan verilse daha iyi olur diye düsünüyorum

17. arkadaşım tamamda birde kazanırsan ülkene san sohret eklenecek çok mantıklı ödülleride uygun ama uriyi azaltıpucb yi çoğaltabilirsin

18. aynen 100 bin uri olacagına 70 bin uri 200 veya 300 bin ucb olsa iyi olur yani 10 bin ucb neymis 3 5 düsman kessen biter

19. _DODGE_

_DODGE_ User

Güncelll

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.