ÜLKELER ARASI SERVERLER ÇATIŞMASI ASIL AKSİYON ŞİMDİ BAŞLIYOR ! YENİ NESİL SAVAŞ !

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve _DODGE_ tarafından 1 Mart 2014 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

olsun mu

Anketin kapanma tarihi 1 Mart 2016.
  1. evet

89,3%
  2. hayır

10,7%
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. kazanan zaten full lf4 tur o lf4 gerkesiz

2. Bu etkinliğin sadece bize faydası 10k uridium o da belli değil yani alıp alamayacağımız .. Çünkü ne şartlarda ve nasıl gemi seçimi yapılacağı belli değil yapılsa bile 10 kişi olduğu için bizim katılma şansımız çok az ... Ama fikir iyi .. Az daha geliştirilmeli ..

3. bunun yapılmasını çok istemiştim ama olmamıştı.. :/ oyum olumlu +1

4. -Andromeda-

-Andromeda- Guest

Olabilir aslında fena olmaz. Oyum olumlu

5. kardeşim bu konuyu bende daha önceden açmıştım ama yeterli desteği görmediğim için devam ettiremedim eğer destek vermemi istiyorsan güzel bir hikaye ve daha ayrıntılı konular için yardım edebilirim. Eğer kendi başıma yapmak istiyorumda desen oyum yine olumlu ve desteklerim konuyu :)

6. Zaten eski bir forumdaş icin actım konusunu buraya taşıdım.

7. Cloud

Cloud User

Güzel hoşuma gitti

Oyum olumlu :)

8. Tom_Cat

Tom_Cat User

Güzel ama bu savaş ful lf4,havoc ve hercules arasında olur.diğer gemilerede imkan sağlanmalı.+1

9. Yazım hatası olabilir sonuç olarak insanız dimi ama hataları görüpte neden sert tavırlarla cevap veriliyor daha ılımlı olunabilir aslında.Şimdi bu yazıma cevap yine sert olucak veya ban.Konuya gelince güzel fikir inşallah gerçekleşir.İyi bayramlar.

10. Fısıltı

Fısıltı Guest

Bence denemek lazım denemeden göremeyiz olabilir mantıklı :)

11. DELI•VAR

DELI•VAR User

Çok iyi düşünmüşsün orbit böyle yeniliklere açık olmalı renk getirir oyuna oyum olumludur.
    +1

12. Güncell

13. 20 kişi o ülke serverleri arasında turnuva olcak ilk 20 kişi seçilcek
    evet goli süresiz olabilir ama ülke serverlerindeki herkese 10k uri saçma değil bence ülkeye ödül veriyorlar hem sende sen savaşamasan bile ülken kazanırsa 10k uri almak istemezmisin doğrusu ben isterim ama senin fikrinede saygı duyuyorum herkesin fikri farklıdır aynı olcak diye bir şey yok zaten herkes aynı olsaydı dünya çok sıkıcı olurdu

birde benim anlayamadığım bir şey var finaldeki kişiler aynı ülkedense savaşıcaklarmı yoksa savaşmıcaklar mı? savaşmazlarsa nasıl 1. belirlenecek onu anlayamadım

14. arkadaş bol bol dağıtmış ödülleri :) bigpoint bunu asla kabul etmez :)

15. Aynı ülke ise savasmayacaklar fakat son iki ulke finale kalirsa atiyorum abd vs turkiye o zaman en cok rakip vuran 1. Olacak (1.olmaları icin kazanan ulke olmaları gerek)

16. iyi güzel +1

17. Güncel.

18. Ayrıntılarıyla düşünülmüş bir fikir harikası daha...

Destekliyorum dostum , en çok da şu NPC'lerin saldırı engeli olması fikri hoşuma gitti.
    Biz onlara saldırmadan onlarda bize saldıramaz.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.