Üridyum Ve Cephane Bugları

Konusu 'Genel Konular' forumundadır ve mafoza42 tarafından 31 Mart 2024 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. mafoza42

mafoza42 User

Adminim Oyunda Güncel Üridyum Ve Cephane Bugu Vardır Acil Merkez Ekip Tarafından Tarama Yapılmasını Bu Hesaplara Sınırsız Ban Dalgası Verilmesini İstiyoruz @kaptan34

2. cokda umurlarında sanki ilk defamı var oyunda herşeyin bugu var yapanlarda hep aynı kişiler ilgilenenm var

3. TR|SUBUTAY

TR|SUBUTAY Board Administrator Team Darkorbit

Gerekli raporlamalar ve tespitler yapılmaktadır.

4. -R.D.M-

-R.D.M- User

@kaptan34 sabırla uri bugu yapıp bildirdiğim hesabın incelenmesini bekliyorum, eninde sonunda yüzmilyonlarca uridyuma haksız şekilde sahip olan o gemilerin kapatılacağına inanıyoruz sizlere güveniyoruz. Uridyum bugu için bildirdiğim video ve oyuncu bilgilerinin olduğu ticketin halen açık olduğunu incelemede olduğunu düşünmek güzel umarım gerekenler yapılır

TR|SUBUTAY bunu beğendi.
  5. uridyum bugcuları hakkında bir gelişme yokmu adminim ? merakla bekliyoruz kaç gün geçti aradan, o kadar yüzmilyonlarca urili gemileri bildirdim supporta ama gelen cevap inceleyeceğiz :) sanırım yaptıkları yanlarına kar kalacak

6. TR|SUBUTAY

Bu konuda bugün yarın hemen cevap gelmez ama yakın zamanda gelecektir :)

7. Adminim %100 uridyum buglu gemiyi bildirdim kaptan admin sağolsun girdi baktı o da şaşırdı bu kadar uri nerden geldi diye ama halen o gemi ayakta ilk ban dalgasında gitmesini dört gözle bekliyorum :) isterseniz yeni bir ticket daha oluşturayım son attığım ticket kapatılmış :)

TR|SUBUTAY bunu beğendi.
  8. noktakoyam

noktakoyam User

yanlis anlamayin bende öğrenip yapmak istiyorum. %100 buglu gemiyi oyuncu olarak nasil tespit ettiniz, kaptan adminle nasil diyolaga geçtiniz.

ACIMASIZ_ANT bunu beğendi.
  9. forum,chat adminleri öyle herkesin gemilere girip bakamazlar yaparsa sporttakiler yapar :D

10. öğretelim yaşı yoktur öğrenmenin :)

1.Gemi hiç bir şekilde oyun içinde uridyum kazanabileceği noktalarda aktif değilse,

2.Gemi sürekli olarak açılması daha fazla urdiyum harcatan örneğin Kappa gibi kapıları her hafta başka hiç bir yerde kasılma gereği duymadan sadece kappa yapıyorsa.

3. oyun bilgin varsa oyuncu takip edebiliyorsan
    :)
    N/A
    örneğin bu şahıs her hafta 250 300 tane kappa kapısı yapıyor başka kapı yapmıyor ve bu durum yıllardır böyle eğer profil hareketlerini inceleyecek oyun bilgin varsa :)

Bu oyuncular diyelimki uridyum çekti, inanıyorum ki ödeme bilgileri oyun datasında vardır ama bu kadar kappa yapacak kadar uridyum satın alacağını sanmıyorum. Oyundaki tek zaman harcadığı kısım Kappa yapmak başka bir noktada kasılmadığı için bunu söylüyorum yoksa tabiki mind kesen etkinlikleri sürekli yapan aktif olan oyunculara denilecek bir şey yok :)

Kaptan admine ulaşmak istiyorsanız da oyun arka sayfasından sağ üstteki ? işareti kısmına tıklayıp oradaki seçeneklerden supportu seçip oyun sorunu olarak sorununuzu bildirmeniz yeterli olacaktır :) Bu aralar yoğunlar sanırım ama illaki dönüş sağlarlar :)

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 13 Nisan 2024
  11. noktakoyam

noktakoyam User

anladim teşekkür ederim :) ama biraz buz kesildim. ADAM ORGENERAL. OYUN BİRİNCİSİ. 15 YILDIR göz göre gore bunu mu yapıyor yani

12. her hafta değil baktım haftada 78 tane kapı yapmış ayda 30 günde 258 tane kapı yapmış ingilizcende mi yok o kadar suriyeliler bile senden daha fazla ingilizce biliyor ahahaha

13. subutay oyuna server değiştirmede eklenmeli bu konu hakkında fikir iletemez misin türkiye serverı gerçekten berbat lag çok fazla bileydim hiç başlamazdım alman serverı veya çek cumhuriyeti serverında başlardım orada neredeyse lag yok oyunda çek cumhuriyeti serverında en az 4-5 sene oynadım ordan biliyorum :D

14. TR|SUBUTAY

Tekrar atmanıza gerek yok gerekli inceleme yapılacaktır.

15. BEDO1

BEDO1 User

@tr-subutay link mevcut adminim :D Linki sansürlemek isteyebileceğinizi düşündüm :)

16. Allah a şükür adam senden daha akıllı da uridyum bugu muhabbeti patlak verince göze batmamak için kappa yapmayı azalttı :D hayatında toplasan 100 tane kappa yaptın ya da yapmadın, haftada 100 tane kappa yapmak için bile her hafta 5 6 m uri harcamalı, gelmişsin burada bıdı bıdı bidi bidi o_O

Last 100 Days
    alfa beta gama toplam sayısı 53 kappa sayısı 909 lise okuduysan oran orantı konusunu gözden tekrar geçir :rolleyes:(shock)

Son düzenlenen: 12 Nisan 2024
  17. peki şöyle bir şey diyim sizce bu kadar adaletsiz bir şekilde kazanç elde edip kullanması ve ban yememesi adalet midir övünülecek bir şey midir kul hakı yemesi ?

18. BlueSparkk

BlueSparkk User

O dediğin arkadaşı şahsen tanıyorum oyunla kafayı bozmuş bı abimiz o kadarki gemisini beraber kasmak için blodline ablamizla evlendi :)) hilemidir bug mudur bilmem ama sanmıyorum uridyum çeker o adam affetmez :)

19. TR|SUBUTAY

Supporttan benim talebim olduğunu söyleyerek lütfen atınız.

20. sbutay forumdan banlamak sana zevk veriyor dimi hak arayanları bir hafta diğilde bir defolup gitsin birde siliyorsun küfür olmadığı halde sen benle uğraş bende seninle uğraşıcam sen gibilerle yalancı sisteme hizmet eden yalancı admnler banlanan hesaplar açılıyor bunu söyleyince biz banlanıyoruz yerin dibine girin sisteminizle beraber