Üridyum Ve Cephane Bugları

Konusu 'Genel Konular' forumundadır ve mafoza42 tarafından 31 Mart 2024 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. adam çok fazla kapı yapıyor diye uridyum hilesi yapmış mış :)) nerden gördün?
    gemisinemi girdin?
    var öyle birbirinin gemisine girip yardım eden sonra araları bozulup birbirini şikayet eden:)))
    ama yapmışsa eğer sen biliyorsan ki buguda bilirsin çekemediğin o çok abartmış sen abartmadan gittiğinden senin çok milyon urin yok çekemiyormusunda şikayet ediyorsun?anlamadım ben.

ayrıca bu hilecilere ban gelmemesi gerçekten çok acı adamlar normal oyununu oynayana oyunu zehir ediyor.
    supporta çif can barlı adamın videosunu attım görsel hata dediler :))))
    bu görsel hata benim gemimde neden hiç olmuyor? garip. çokda fazla dmg var adamlarda
    buna hile denmezse admin dostudur torpillidir lazerleri demek gerekir. yazacak çok şey varda subutay banlamak için hazır bekliyor yetsin şimdilik.

2. TR|SUBUTAY

TR|SUBUTAY Board Administrator Team Darkorbit

Haksız yere kimseyi banlamıyorum rahat olun, eğer forumda ahlak ve terbiye kurallarını aşarsanız göz yaşına bakmıyorum. Eğer bu konuda bir sorununuz varsa tabi dikkatli olun yazdıklarınızda ;)

3. O adamın bug yaptığını sanmıyorum, bot kullanıyormudur ondan da emin değilim. Muhtemelen fazla miktarda uridium satın alıyor. O kadar kappa ya nerede kasarsan kas uridium yetişmez bi kere

4. TR|SUBUTAY

TR|SUBUTAY Board Administrator Team Darkorbit

Bug yapan oyuncuları pilot profili ve nicklerle birlikte supporta ihbar ediniz. Hepsi detaylıca incelenip aksiyon alınıyor :)

5. yok be gardaş terbiyesizi banlayacan tabikide terbiyesizlik ettirenide ayırma:))
    burda hile olmaz heralde oyundaki adaletsizlikten benim şikayetim.
    zaten oyun gidince ne olmuş diye bakmaya geliyorum buraya.banlarsan burdan beni ounda göremem o kötü olur:((

6. çif can barlı birinin videosunu attım bana görsel hata dediler :( hil demediler yani.ne hikmetse bu görsel hatalar belli başlı oyuncularda oluyor bende olmuyor mesela