Ürkütücü Hecateler

Konusu 'Teknik Etkinlik Konuları' forumundadır ve Mr.Uçar tarafından 19 Ekim 2019 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Mr.Uçar

Mr.Uçar User

Ürkütücü Hecateler için forma baktım hiç bilgi yok kapılardan yuzde kaç şansla cıkıyor ?

2. ŞahFD

ŞahFD User

tıpkı cyborg hammerclawn ve nimesis gibi %0.0.00000000.00001 şansla çıkıyor

yani çıkmıyor :)

3. Ürkütücü Haberler diye okudum.

jarekkk, Spinaci ve .Paradoks. bunu beğendi.
  4. .Paradoks.

.Paradoks. Guest

Merhaba,

Ne yazik ki kesin olarak belirtilen yüzdesel bir oran bulunmuyor. Bu nedenle bu konuda bir bilgiye sahip değiliz.

İyi forumlar.

5. Viraaa

Viraaa User

ben bole kapilardan tasarim cikma etkinlikleri basladigi tarihtan beri yapiyorum.daha 1 kez bile cikmadi.100 kapi yapmisimdir.

6. -Star-

-Star- User

Tek Kappa'dan Lava Hecate çıktı.Ya ben çok şanslıyım ya da o kadar da düşük değil oranı.

.Paradoks. bunu beğendi.
  7. Viraaa

Viraaa User

inan bana cok sanslisin.

8. ŞahFD

ŞahFD User

Birşey sorucam çıksa ne olacak ki yada hekatenin tasarımlarını satsalar ne olacak ki?

Hekate nereden satılıyor, alınıyor her hangi bir bilgim fikrim yik hiç bir yerde hiç bir konusunu bulamadım :D

9. Viraaa

Viraaa User

plutus etkinliginde yaratiktan dusuyordu o gemi.

.Paradoks. bunu beğendi.
  10. ŞahFD

ŞahFD User

Ohooo o etkinliği kaçırdım ben nasıl alacam şimdi? :D

Birde şu hermeside kaçırdık sanırım 8 irisli gemi bile full hermesli yeşil yeşil bende daha birtane hermes yok(3 ay önce geri başladım oyuna)

Herhangi bir yolu yortamı yokmudur şu hermesleri almanın tekrar çıkarmayacaklar mı etkinlik falan

11. -Star-

-Star- User

Bir şey diyeyim mi :D Aynı durumdayız şuan.

ŞahFD bunu beğendi.
  12. ŞahFD

ŞahFD User

Bu darkorbit gerçekten garip kafayla ilerliyor, adamlar tasarım satiyor ortada gemi yok :D

Abicim bari gemiyide koy almak isteyen gemiyide alsın, koy 200 tlye farketmez almak isteyen alır zaten, bak mesela ben beğendim almak isticem alacaktım, ama koymadiklari için alamıyorum,

Gerçi hekateye asla para vermem'de garip yani bir gemi yapıyorlar tasarımlarını satışa sunuyorlar ortada gemi yok, yapimi nereden geldiği bir muallak,

mesela cyborgu satışa çıkardılar direkt tak diye çektim aldim gemiyi, extradan para kazandınız mesela, e tasarımını çıkardığınız birşeyin ortada gemisi yok adam çok beğendi almak istedi ama gemisi yok,

garip yani anlamıyorum :)

13. .Paradoks.

.Paradoks. Guest

Merhaba,

Ne diyelim "şans".

Hecate gemisi Plutus Deneyleri etkinliğinde payment olarak satılan veya etkinlik kapsamında kazanılabilen bir gemidir. İlerleyen zamanlarda ilgili etkinlik tekrar geldiğinde Hecate gemisin kazanabilirsiniz.

İyi forumlar.

ŞahFD bunu beğendi.
  14. Bence dükkana düzenlenme gelmeli her gemi ve tasarımı gözükmeli kapali olanlarda kapali sekilde olmali ayni hangardaki gibi.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.