Duyuru Üst Düzey Yetkililer Bir Bakabilir Mi ?

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve D-O-D-G-E-V-İ-P-E-R tarafından 9 Ağustos 2017 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. Merhabalar;

Önemli işlerimden dolayı oyuna ve foruma ara vermek istiyorum oyunun durumu gün geçtikçe kötüye gidiyor ve artık buralarda zamanımı harcamak istemiyorum.

Şimdi benim istediğim şey Facebookda olan hesap dondurma işleminin aynısını buraya uygulamak.

Ben mesela gemimin şu tarihe kadar hiç bir şekilde giriş yapılmasını istemiyorum böyle bir şeyin mümkünatı mevcut mu ?

@JUPlTER , @-ThyPhon- @Artemis. , @BP_KUZEY

Supporta bununla ilgili bir mesaj atmıştım fakat benden ikametkah istendi ve biliyorsunuz bu son durumlardan dolayı ikametgah , kimlik fotokopisi gibi bir bilgiyi supporta vermeyi istemem neticede takıma olan güvenim azaldı.

Şimdi benim istediğim şey şu gemilerimin girişi 10.06.2018 tarihine kadar dondurulmasını isteyeceğim böyle bir şeyin mümkünatı var mı ?

Son düzenlenen: 9 Ağustos 2017
  2. Forum moderetörleri bunu üst yetkililere iletirse sevinirim :)