üst üste aralıklarla 4 defa kestım ''2''

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve -boşversene- tarafından 18 Mart 2014 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. arkadaşlar ben bir oyuncuyu 4 defa aralıklarla kestım 3 ünde - seref ve tp yedim 1 inde ise yemedim herhangibir uyarı felan alırmıyım dur muyor kaşınıyor kesıyorum geri geliyor :) az önce baska konu acmıstım ama kendimi ifade edememişim konum kilitlenmiş benim demek istedigim uyarı felan alırmıyım pusinq gibi felan ??

2. Merhaba ,

Pushing sisteminin detaylarını bilemiyoruz yani bir çok kriter mevcut. Çeşitli bilgilere göre ( IP v.b. ) tarama sonucunda eğer bu kapsama giriyorsanız ceza alabilirsiniz. En net cevabı almak için support'a mesaj yollayabilirsiniz.

İyi forumlar.

3. dostum eleman seninle aynı şirkette sanırım.. eğer öyle ise vede üçünde -şeref aldıysan ona ilk sen saldırmışsın demektier.. haaa kaşınıyor diyorsan; bekle ilk atışı o yapsın. eğer vurabilirsen sana normal tp ve şeref yazar.. eğer vurulursanda ona -seref ve tp yazar..

4. Nefes

Nefes User

Merhaba

puşing sistemine öyle hemen girebileceğinizi sanmıyorum ama tabiki ayrıntıları supporttan edinebilirsiniz.

Size demekki karşı taraf oyuncu eksi yedirmeye uğraşıyor eksi puan alamaya başaldığınızda alacağınız her artık eksi şerefte unutmayınızki katlanarak eksi puan hanenizden düşüyor bu tür kışkırtmalara gelmeyin benden söylemesi çünki farkında olmaz gün içerisinde eksi şerefiniz düzeltemez bir yere gelebilir olurya....olmaz demeyin.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.