Öneri Üstadlardan tavsiye lazım

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve JΛШSØŦÐΞΛТH tarafından 21 Şubat 2015 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Merhabalar, foruma yeni üye oldum ve ilk konum.
    Oyuna uzun bir süre ara verdikten sonra yeniden başlama ihtiyacı duydum ve yarım bıraktığım hesabımla uzun bir süre devam etmeyi düşünüyorum. Sizlerden isteğim, aşağıda özelliklerini yazmış olduğum gemim ile nasıl bir yol izlemeliyim; nerede - nasıl kasılmalıyım, credi ve uridiumlarımı nasıl kullanmalıyım şeklindeki soruların cevabını yazarsanız beni çok mutlu edersiniz. Şimdiden teşekkür ediyorum.

GEMİ ÖZELLİKLERİM
    GOLİATH - ENFORCER TASARIM
    19 LF3 GERİ KALANLAR LF2
    12 B02 KALKAN
    17 7900 HIZ JENERATÖRÜ
    6 İRİS 2 FLAX DİROİD
    10 ARGE
    2. SEVİYE PET - KAMİKAZE - TOPLAYICI

Günde 10 bine yakın uridium ve 15 milyona yakın da credi kasabiliyorum. Klanım yok, olmayacak gibi de görünüyor.

2. önerim kredilerle iris almalısın irisleri tamamlarken uriler ile lf3lerinide fullemen yönünde irislerden sonra krediler ile kalkanlarıda fulleyebilirsin sonrasında yavaş yavaş kredi kasıp aegis alırsan çok daha rahat edersin

3. Hangi server?
    Bence seri Lordakium kesebilirsin bu gemiyle, hem Skylab'tan Promerium hem de kestiğin yaratıklardan çıkan çöpleri toplayıp satarak kolaylıkla kredi kasabilirsin. O kredilerle geri kalan 2 Iris'ini al açık arttırmadan.
    Bu süre zarfında illaki Uridium kasmış olacaksın. Bunlarla da LF-3 ve ya B02 alabilirsin. Benim önerim kalkan alman olurdu 15 yaptıktan sonra LF-3 alabilirsin.
    Gemi 8 Iris ve kalkanları da tamamlanmış olduktan sonra 5-3'de palladium toplayıp Zeta açmalısın Ar-ge çooook düşük. Zeta yaparken ancak kapatırsın aradaki farkı. Şimdilik önerebileceklerim bunlar. Kolay gele. :D

4. Tavsiyeleriniz için çok teşekkür ederim. Şuanda bu gemi ile 3500-4000 vuruş yapıyorum ve kalkan da 180.000 i görüyor. İlk olarak lf 3 mü yoksa kalkanları mı fullemem konusunda ikinizin de ortak düşüncesini yazarsanız çok mutlu olurum. Lordakium yerine kristallon kesiyorum(ikisini de yaklaşık olarak aynı sürede kesiyorum). Bu arada server TR1.

5. TR1 zor bir server seçmişsin, iris fiyatları tahminimce 75m'den aşağı değildir. Ben ilk olarak bo2leri tamamlamanı öneririm ilk olarak 15 yapman yeterli olur bu ağır konfide Goliath'ın içini tamamen kalkan doldurman anlamına geliyor. 8 Iris olunca 1 tane daha alırsın kimi oyuncular hız konfigrasyonundayken tüm diroitlere kalkan koymayı tercih eder 8 İris varken 16 kalkana ihtiyaç duyuyorsun.
    Kris kesebiliyorsan çok daha iyi benim X-5 haritasını oyunculara önermemin sebebi daha az tercih edildiğinden daha bol yaratık var ve Sibelonitler tek kamikazede patladığı için(3.seviye tabi) çok iyi kasılabiliyor orta seviye ekipmanlı oyuncular. :)

6. ilk once iris sonra lf3 somra bo2 ve ilk once bi defa epsilon yap ilk seferde lf4u veriyor sonra zeta en karli kapi surekliii olarak zeta yap havoclari fulleyene dek ondan sonra kappa hercleri fulleyene kadar lf4 sayinda cogalmis olur

7. Peki, öyleyse ilk olarak kalkanlarımı fulluyorum, daha sonra lf3. Tavsiyeleriniz için tekrar teşekkür ederim. Başka tavsiyesi olan yoksa konu kilitlenebilir.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.