Geri bildirim Üzücü olaylar

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve Mehmet_Can tarafından 2 Ekim 2019 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

üzücü olaylar biter mi ?

Anketin kapanma tarihi 2 Ekim 2020.
  1. Bu zihniyet ile bitmez

50,0%
  2. Allah büyüktür

50,0%
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Mehmet_Can

Mehmet_Can User

Selam arkadaşlar nasılsınız umarım iyisinizdir.
    Uzun bir zaman oyundan uzak kaldıktan sonra kendime bir hesap açtım ve oyuna başladım.
    Bazı şeylerin değişmemesi ve hala aynı mantık ile yönetilmesi beni derinden sarstı.
    LF4 lazerin ardından çıkan lazerlere rağmen özellikle pro lazer çıkmasına rağmen lf3 ün hala uridum ile satılıyor olmasını hayretle karşılıyorum.
    Aslında olması gereken normal iris dahil elit kalkan elit hız lf3 gibi ögelerin kredi ile satışının artık mümkün hale getirilmesi.
    dediğim gibi yeni bir hesap açtım ama bırakmak zorudayım.
    çünkü yardım eden yok ve oldukça güçsüzüm.
    bazı sıkıntı ve sorunları senlerdir yazılıp çizilmesine karşın yöneticilerin hiç bir şey olmamışçasına yaşamlarına artık tepki bile veremiyorum.
    bu yazımı okuduktan sonra değişmelerini veya en azından daha iyi bir hale getirmelerinide beklemiyorum.
    kalın sağlıcakla.

2. PoetShadow

PoetShadow Guest

Merhabalar,

Açmış olduğunuz konunuz Güncelleme Ve Fikir Havuzu Kurallarına uygun olmadığından dolayı kilitlenerek arşive kaldırılmıştır.

İyi forumlar.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.