Öneri Ufak elitler ve Kasılma Kapısı [ GG -F ]

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve ...CLAVATA... tarafından 15 Aralık 2013 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

Sizce mantıklı mı?

1. Evet mantıklı bir fikir, olması gayet iyi olur..

oy sayısı 73
    88,0%
  2. Hayır mantıklı bir fikir değil, bence olmaması daha iyi..

oy sayısı 10
    12,0%
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Merhaba arkadaşlar;

Aklıma kasılmak için ve elit mermi için kolaylık sağlayacak bir fikir geldi..

Bildiğiniz gibi elit mermiler sadece x4 be RSB den ibaret değil. Kasılırken bazen x2 ve x3 e de ihtiyaç duyuyoruz.

Bundan dolayı Kredi ile açılabilecek bir kapı olması bence mantıklı geldi ve sizinle paylaşmak istedim..

Kapımızın ismi GG-F , [G]alaxy [G]ates -[F]ree

Ufak Not: Kapıya girmek için 14. Seviye veya daha düşük seviyede olmak gerekir.

Kapımızın işleyişi aynen şöyle olacak;

• Kapı Parça Sayısı: 60
    • Kapıda 1 enerjinin basılma maaliyeti: 10.000 Kredi ( Yöneticiler değiştirebilir ).
    • Kapıda çıkma şansı: Normal kapılar ile aynı oranda.
    Kapı ödülleri:
    • Tecrübe Puanı: 300.000
    • Şeref: 30.000
    • Uridyum: 3.000
    • Korsan Ganimeti Anahtarı: 1
    • Ar-Ge dosyası: 1
    • Atlama Kuponu: 1
    • Tamir Kuponu: 1
    • X2 cephanesinden 3.000 / x3 cephanesinden 1.500 adet ( bu sonunda sorulacak ).
    • %50 Şansla 10 Saatlik herhangi bir güçlendirici çıkma şansı..
    Kapıda çıkacak yaratıklar:

• 30 Stratuner, --> 1. Dalga ( Aşama )
    • 20 Saimon, --> 2. Dalga ( Aşama )
    • 30 Mordon, --> 3. Dalga ( Aşama )
    • 20 Devolarium, --> 4. Dalga ( Aşama )
    • 15 Sibelon, --> 5. Dalga ( Aşama )
    • 5 Lordakium, --> 6. Dalga ( Aşama )
    • 3 Kristallon, --> 7. Dalga ( Aşama )
    • 10 StratuneR, --> 8. Dalga ( Aşama )
    • 1 Boss Sibelon. --> 9. Dalga ( Aşama )
    Arkadaşlar sizcede kasılmak isteyen yeni üyelerimiz için mantıklı olmaz mıydı?

Son düzenlenen: 5 Ocak 2014
  2. ödülleri arttır npcleri arttır 99 parça kapıya göre çok çok az

**_BÜYÜK_ÇIRAK_** bunu beğendi.
  3. eray

eray User

mantıklı ancak ödülleri çok az,birde yaratıklar hiç zorlayıcı değil

4. iyi düşün müşsün kardeş

5. AXİ_ASİ

AXİ_ASİ User

npcler arttırılmalı ve kapı en az 8 veya 9 bölümden oluşmalı, kapıda develonlar falanda olmalı.

6. Fikir Mukkemel Destekliyorum Fakat 1 GG ye 10bin credi verosan en az 2bin ggde acarsin 99 parcayi oda 20m credi eder
    20 mil credi ile acaqin kapinin iyi odul vermesi gerekir
    iyi odul vermesi gerekn kapinin cok zorlayici npcleri olmali.
    Ama Fikir Gayet Mukkemel..

7. Önce herkesin yorumları için teşekkür ederim.. Dediğim gibi benim amacım sadece ufak elitleri yeni kasılmaya başlayan ve Boss veya canı azken yaratığı kesenler için elit yardımında bulunmak. Kapının özellikleri böyle olacak demiyorum, ilgililer düzenleyebilirler..

8. KARANLIK

KARANLIK User

Fikir altyapısı credi ile açılması oldukça güzel.Ancak devamı çok mantıksız olmuş 99 parça ve kapı oldukça basit ayrıca ödüllerde az bence eş değerinde bir şeyler bulmalısınız.Kamikazesi olan biri için 5 dk sürmeyecek bir kapı.

¯¯¯MAKAΓACI¯¯¯ bunu beğendi.
  9. Yeni başlayanlar şanslı 4 lf3+20k urı=6lf3 leoda alsa açıktan=full lf3 leo

10. Düzelttim ama dediğim gibi yani Boss Kristallon olması biraz saçma olur çünkü yeni başlayanlara hitap eden bir kapı olacak. Ama dediğim gibi yetkililer değiştirebilirler..

11. KARANLIK

KARANLIK User

Bu şekliyle daha güzel olmuş yeni acemi düzeyde bir geminin yapabileceğini düşünüyorum :) Yeterli desteği alırsa iletirim gerisi merkeze kalmış :)

♠Ҏӑҏӑz bunu beğendi.
  12. Teşekkür ederim mod'um :).. Yeni başlayanlar için gerçekten güzel yenilikler geldi. Örneğin Flaxlar Kredi ile tamir oluyor,LF2 ve REP2 Kredili oldu. Ayrıca kalkanlar ucuzladı hızda kredili oldu ( en iyisinin bir altı ) birde başlangıç görevleri var. Üstüne bu eklenirse gerçekten güzel olacağını düşünüyorum :)..

13. lordm0zart

lordm0zart User

fikir mantıklı biraz daha ödül artırılması iyi olur 3 bin uri az bir rakam deymez 3 k x2 için

14. DuoTırs

DuoTırs User

Olması iyi olur ama ödüller arttırılmalı bence umarım gerçekleşir.

15. Destekleriniz için teşekkür ederim :)

Daha fazla destek için lütfen oy kullanın ve kullandırın. Dediğim gibi sadece örneklendirme yaptım Yöneticiler ve geliştirici ekip (Bigpoint) istedikleri gibi düzenleyebilirler..

16. Çok basit yapmışsın az daha ödülleri arrtır ilaveten birazda zorlaştır :D

17. Fikir güzel ama 5. dalgada 15 sibelon gelip 9. dalgada 1 tane boss sibelon gelmesi çok dengesiz olmuş birde araştırma dosyası 1 tane çok az tamir kuponunu silip en azından 2 araştırma dosyası olsa güzel olur

18. çok iyi bence kesinlikle olmalı ama -15 lwl sınırı olmalı çunku full adamlar surekli yapar bunu ganimet için

+1

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 4 Ocak 2014
  19. haklısın -15 sınırı olmalı adam yapar devamlı 3000 uri 3000 uri tamamlar herşeyi yapar tüm kapıları.

20. şöyle düşün bende 1 mılyar kredı var suan kaç kere acarım kapıyı :)

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.