Geri bildirim Ufak Gemiyle Büyük Gemileri Kesmek :)

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve Kara.Panter tarafından 8 Ekim 2018 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Evet kuralları ihlal edeceğim ama kaldırılana kadar durur burada en azından...

Elit gemimle değilde 7-8 argelik ufak gemimle biraz dolaşayım dedim...

Ne göreyim... TR4-6 Sunucusunda 1-3 de MMO dan birisi 39 argelik gemiyle nefes alamıyor karşımda buz atıp kaçıyor...

Gemimde seprom var x4 RSB ema, ınsta var... RSB ile taş patlasa 42k vuruyorum...

Asıl gemimle 100k Üstü de o ayır bir şey...

Neyse bu oyunda yürek yiyeninden tutun, cesaretle sine kadarı var...

Ama kendinden küçük bir gemiyle savaşa girip sonrasında kaçacak kadar korkaklar da var :)

Oda x4 RSB sıkıyordu eminim sepromu yok çünkü x4 60k anca vurabildi...

Full spartanı var... Benim gemide diroit uçuş düzeni bile yok :) İki kere saldırmaya kalktık ikisinde de kaçtı...

İ

Gördüğünüzde yerde abanın... Bot yaparak elde ettiği belli zaten.

Hiç bir zaman bot kullanmadım ve pvp haritalarında kutu botuna bırakanlara hiç lafım yok... Onların ki normal ama bu diğer haritaların içine eden hem kutu, hem npc, hem sracp kasan... Yetmiyor sıkıldığında portala atlayıp kaçanlar gerçekten ............ anladınız...

Nice arkadaşım var bırakıyor pvp maplarına gelen giden kessin diyor görevlerine yaparlar diyor.

Bu ve bunun gibi emek hırsızlığında profesyonel .................. olan kişiler kendilerini akıllı sanan ama gerçekte oynamayı bile bilmeyen israflar...

Bunun gibi oyuncu gibi gözüken ama oyunca olmayan sadece bot yaparak gemi geliştiren kişileri bir benzerini de Albay iken kestim...

Rütbenin önemli olduğunu sanan kişilere iki çift lafım var...

50 Milyon şerefimi sırf canım istedi diye 10 milyonlara düşürdüm... Hiç bir zaman rütbemin Bin Başı ya da Albay olmasını önemsemedim ben eskilerden gelen biriyim çünkü...

Flaxlı Vega iken... Daha... Kalın sıkma bile yok iken Ben Albaydım... Rütbeler bir çok etkene göre değişiklik gösterebilir ama bunların bir önemi yok...

40 Argelik gemimle Cavuş olmak daha güzel :) Kendini bir şey sanan Albaylar için kolay av gibi duruyorum sonra bam bam...

Rütbenin şekli çok güzel diyenlere lafım yok... Yanlış anlaşılmasın...

Unutmadan bu kişiye birde grup atıyorum neden kesemiyorsun filan konuşalım diye :) Fikir alışverişe bakalım, şaka yapalım vs. Ret atıyor :) Çok koymuş tabi...

39 Argesin 7-8 argelik gemiye dayanamıyorsun.

Çünkü oyuncu değil... Yem atıyorum yemlere geliyor... Uzaklaştım kaçıyorum kaçtığımı sanıyor sonra yaklaşırken bir ema atıyorum sonra bir dönüş... Eli ayağına dolanıyor... Tıklaya mı yor... Başka nasıl kesebilirsin LF-3 lü gemiyle :D

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 8 Ekim 2018
  2. VALEYARD

VALEYARD Guest

Merhaba,

Kuralları ihlal ettiğinizi bildiğiniz halde bu mesajı yazdıysanız cezanızdan şikayet etmezsiniz sanırım.

Forumda link paylaşımı ve oyuncuları bot, hile ile itham etmek yasaktır.

İyi forumlar.

3. Ceza için teşekkürler bu hesaba da ceza atar mısınız ? :D

Ayrıca bir şeyi fark ettim sayın forum işçisi arkadaş! Sadece bu konuya cevap yazıp ceza vermiş sin ama bu konuyla birlikte aynı sürelerde açılan diğer konulara cevap yazmadan tüymüş sün... Tuvalete mi gittin ?

4. VALEYARD

VALEYARD Guest

Merhaba,

Açılan konulara fm arkadaşlarımız cevap yazıyorlar. Özel sebeplerden ötürü de forumda aktif olamıyorum. Sormak istediğiniz soruları konu açarak sorun. Görevli arkadaşlarımız yanıtlayacaklardır.

İyi forumlar.

5. Ceza atar mısın lütfen :)

Sen inşaat işleri ile uğraş :)

yanıtlayacaklardır. yanıtlayacaklar dır yazmalısınız. dır ayrı yazılır :D

6. VALEYARD

VALEYARD Guest

Dır ayrı yazılmaz.. Ayrıca keyfe göre ceza vermiyoruz.

İyi dersler, iyi forumlar.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.