Duyuru UFE oyunculardan kaçma taktiği

Konusu 'Konuşmacı köşesi' forumundadır ve ogulcano67 tarafından 26 Mart 2019 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. ogulcano67

ogulcano67 User

Merhaba arkadaşlar.Bugün size bir taktik vermek istiyorum.Yeni başlayanlar ve orta halli gemilere iyi gelebilecek bir taktik.Bu taktiği yabancı forumundan buldum.İngilizcesi olmayan veya bu taktiği daha önce duymamış olanlar için sizinle paylaşmak istedim.

Bu taktik;çok baskın yiyenler,sadece kasılmak isteyenler,en azından ufe oyunculardan kaçma şansını yükseltmek isteyenlere gelsin.Biliyorum çok uzattım.Hemen küçül taktiğimize geçelim.

Eğer kasılıyorsanız konfileriniz genel olarak şudur:
    1.Konfi:Gemi lazerler ve hız jeneratörleri,droitler kalkan
    2.Konfi:Gemi lazerler ve kalkan,droitler lazer

Şimdi burda yapmanız gereken 1.konfide sadece 1 adet lazer bulundurmanız.Gemiye sadece 1 lazer koyuyoruz.Sonrasında dükkana gidiyoruz ve cephane bölümüne tıklayıp PIB100(enfeksiyon) cephanesinden alıyorsunuz.Ne kadar alacağınız size bağlı ama pahalı bir lazer cephanesi olduğu için 1000 tane almanız yeterli.(İndirimsiz 9000 uriye denk geliyor.)Ama bu taktiği şimdi paylaşmamın en önemli sebebi tabi ki yeni gelen plutus of gaunlet kapısını bitirince 3500-6500 arası PIB-100(enfeksiyon)cephanesinden bedava olarak almanız.Şimdi senaryoya geçelim.

Sakin sakin kasılıyorsunuz ve bir anda düşman geldi.Hız konfinize geçtiniz.Tuş atamalarınızdan hemen PIB-100(enfeksiyon)cephanenize geçip düşmana sıkıyorsunuz.Sadece 1 lazer ile vurduğunuz için kaybınız çok olmayacak ve adam enfeksiyona maruz kalıp hızı yavaşlayacak.Kendini iyileştirse bile hemen bir kere daha sıkın yine enfeksiyona maruz kalacak ve yavaşlayacak.Ama o da sizi enfekte edebilir.Burda tavsiyem 10'lu serum Cpu'yu almanız olacak.Tabi buz roketi ve yavaşlatma kombosunu söylememe gerek yok.Artık çok da abartıp ölmemek için vengeance lightning ile kasılabilirsiniz.Yeteneğiyle daha kolay kaçıp ufeleri çıldırtabilirsiniz.

Evet çok ahım şahım bir taktik değil,biraz maliyetli ama yeni gelen etkinlikle kapıyı bitirince bu cephaneyi bedava olarak alabiliyoruz.Umarım işinize yarar.Söylemeyi unuttum sakın ağır konfide enfeksiyon lazeri sıkmayın çok zarara girersiniz,kendimden biliyorum :p Hız konfisinde sıkmayı unutmayın.Hayırlı UFE çıldırtmalı oyunlar dilerim.

2. .Kuasar.

.Kuasar. Guest

Merhaba,

Konunuz uygun bölüme taşınmıştır. Bu bölümde daha çok oyuncu arkadaşımız konudan faydalanabilir. Gösterdiğiniz emek ve oyunculara yardımcı olma çabanızdan dolayı teşekkür ederiz.

İyi oyunlar.

ogulcano67 bunu beğendi.
  3. Kendi hakkını yemişsin kardeş :) iyi bir taktik

4. ogulcano67

ogulcano67 User

Teşekkürler :)

5. Aydın_36

Aydın_36 User

Portalda duruyorum,portalda ben,düşman gemisi ve botlar var,botlar tepki vermiyor tabi,ben sadece 1 tane roket atıyorum düşman gemisine ve hemen atlama tuşuna basıyorum,roketi atmamla atlama tuşuna basmam arasındaki o kısacık sürede,adam benim 350k dp ve 400 küsür kalkanı bitiriyor,yani evet eskiden olsa güzel taktik olurmuş ama bu yeni düzen için çok etkili olacağını sanmıyorum :)