Ultra Space Arena [Resimli]

Konusu 'Güncelleme ve Fikir Havuzu' forumundadır ve *FastMonster* tarafından 3 May 2017 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

Ultra Space Arena Olsun Mu?

1. Hayır

oy sayısı 2
    5,6%
  2. Evet

oy sayısı 24
    66,7%
  3. Geliştirilmeli

oy sayısı 7
    19,4%
  4. Ben bilmem eşim bilir

oy sayısı 3
    8,3%
  1. [​IMG]

-Takım 6 modül imha ettiğinde BattleRay çıkar ve imha edildiğinde takımına %10 kalkan desteği sağlar.
    -Takım 12 modül imha ettiğinde Icy çıkar ve imha edildiğinde takımına %10 DP ve %10 Hasar desteği sağalar.
    -Boss Tallon imha eden pilot Ekstra hız kazanır. (20 birim)
    -Annhilator imha eden pilot Nano gövde kazanır. (100.000)
    -Sibelon imha eden pilot Ekstra kalkan yenilemesi kazanır. (%10)
    -Her yolda lazer ve roket modulu bulunmaktadır.
    -Rakip istasyonu kesen takım kazanır.
    -Oyun 4v4 oynanır.
    -Hiçbir takımda PET ve destekler aktif değildir ve aktif edilemez.
    -İmha edilirseniz istasyonda doğarsınız.
    -İmha edlirseniz doğmak için 10 sn beklersiniz.
    -İrisler hasar almaz.
    -Ödül Kazanan Takıma: 2.500 U ,30 EMP, 80.000 X4, (Kişi Başına)

Öyle aklıma geldi uğraşayım dedim, belki daha iyi fikirler çıkar.
    Eksik varsa ya da ekleyeceğiniz bir şey varsa söyleyin.

Son düzenlenen: 4 May 2017
  2. Bayağı güzel fikir olmalı bence

*FastMonster* ve ARZEN bunu beğendi.
  3. Klasik moba tarzı olmuş, düyadaki bütün mobalar aynı tarz zaten.

Oyum olumlu bunun gelmesi bana göre daha mantıklı ancak bir şey eklenmeli MİKROFON.

Ama ödüller cazip değil. Ödüller oyun süresine göre düzenlenmeli. onun için de test sunucusu lazım.

Ayrıca bu haliyle çok ham olmuş düşünülecek çok şey var.

4. Yorum için teşekkürler fikirde düşünülmesi gereken çok şey var, ana fikir ortada umarım görülür desteklenir.

org2BordoGüç bunu beğendi.
  5. Konu hakkında son dusunceleri alalim :)

6. Darion26

Darion26 User

Moba biçiminde oynayabilmek çok değişik olurdu doğrusu. Neden olmasın ki ? :)

*FastMonster* bunu beğendi.
  7. anakin5555

anakin5555 User

+1 harika fikir :)

8. WolfWar

WolfWar User

Moba türündeki oyunlara benzer bir arena güzel fikir +1 :)

9. Çok güzel düşünülmüş bir proje bence. ben bilmem eşim bilir diyip geçecektim bi bakayım dedim ve ne kadar büyük bir hatadan döndüğümü farkettim:D +1

10. bijan113

bijan113 User

arkadaşlar bir şey dicem konuyla alakasız ama konu açmayı bir türlü bulamadım bende burdan yazmak istedim umarım adminde görür.
    Ben batle arenaya giirmiştim ama giremedim rakip bekleniyorda kaldı ve ışınlanmadı bende oyunu kapip açim dedim ama sürekli bağlantı kuruluyor yazısı çıkıyor gemime baktığımda Jp-Pre de gözüküyor ve hiçbir şekilde oyuna giremiyorum lütfen yardım edin.

11. Bunun için supporta mesaj at onlar çözecektir.
    Ama önce oyuna girmeden hangardan gemi değiştirip oyuna girmeyi deniyebilirsin.

12. Captivity

Captivity User

Bence aşırı hoş bir fikir geliştirilerek getirilmeli. Tek sorunu oyun açıkları neticesinde suistimale çok müsait bir fikir gibi duruyor düşünsenize lf3lerini yeni tamamlamış adamların karşısına sepromunu çekmiş full+full adam geliyor elitine kıyamaz roketle keser yemin ederim,nitekim UBA da benzeri buglarla karşılaştık. Fikir çok güzel ama beceremeyeceklerse hiç gelmesin daha iyi, bug yaparak sınırsız ema çeken insanların pvpde karşıma gelmesini istemiyorum da haliyle

13. bijan113

bijan113 User

denedim ztn değiştirilmiyordu ama bugün baktım gemim 2-1 e atanmış sorun düzeldi teşekkürler genede

14. anakin5555

anakin5555 User

Güncelde ben bilmem eşim bilir güldürdü :D :D :D adfsdasfsdsf

15. gayet güzel olmuş bence ödül olmasına bile gerek yok klan arkadaşlarımla 4 e 4 ayrılarak savaşabileceğimiz güzel bir oyun modu olur

16. anakin5555

anakin5555 User

Güncel çok emek var olmalı :(

17. Baronu çaldırma yoksa güzel fikir :)

18. Moba map

Sayfayı Paylaş