Unity Bilgisi

Konusu 'Genel Konular' forumundadır ve RECEPERTUGRUL tarafından 30 Ocak 2022 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. UNİTY HAKKINDA NE ZAMAN Bİ AÇIKLAMA YAPICAKSINIZ ? 2022 ŞUBAT AYINA GİRMEDEN UNİTY E GEÇMİŞ OLACAKTIK ŞUBAT GELDİ SENEYE KALDI GALİBA BU OYUNUN KADERİ FLASH MI YOKSA :)

titans___ bunu beğendi.
  2. tryhardD

tryhardD User

çalışmaya devam ediyorlar lütfen bekleyin diyecekler birileri yazmadan yazayım ama ortada fol da yok yumurta da:D zaten kötü olan kalite her hafta daha da kötüleşiyor bence doğru cevabı tahmin edebilirsin buradan.

3. olur olur, bal gibi olur

4. kaptan34

kaptan34 Board Administrator Team Darkorbit

Merhaba,

Unity hakkına iletilen bir bilgi yok. Bizler de sizin gibi durumu beklemekteyiz.

İyi Forumlar.

5. gerekli mercilerle iletişime geçip durumu öğrenseniz ya hani adminsiniz, sorabilirsiniz merkeze

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 31 Ocak 2022
    titans___ bunu beğendi.
  6. Benimde merak ettiğim bir konu eskiden ne güzel geliştirici duyurulari olurdu Twitch yayınları olurdu YouTube videoları yapılırdı şimdi nerdeee

7. Merhaba,

Öncelikle mesaj içeriğinizin tamamı büyük harften oluşması "Bağırmak" anlamına gelmektedir. Tekrarından kaçınınız aksi halde hesabınıza cezai işlem uygulanabilir.

Durum hakkında bilgi geldiği gibi sizlere dönüş yapılacaktır. Ancak o zamana kadar bizler de sizler gibi beklemedeyiz.

Direkt olarak sorma gibi bir durum söz konusu değil.

Eski politikalar uygulanıyor olsaydı dediğiniz gibi buna devam edilirdi.

İyi Forumlar.

8. neden adminsiniz o zaman biz mi iletişime geçip soralım :D

9. _KIYAMET_

_KIYAMET_ User

Şimdi biraz araştırırsanız Adobe'nin 2020 sonunda Flash Player'i sonlandıracağını taaaa Temmuz 2017 yılı gibi duyurduğu bilgisine ulaşabilirsiniz. Forum'da ise 2020 bitimine yakın indirilebilir istemci diye darkorbit'i çalıştırması için yapılmış flash player tabanlı tarayıcının beta versiyonu yayınlandı. Hatta bunu kullananlar için özel ödüllü ayrı bir takvim aktif edilmişti. :)

Diğer bir konu ise 16 Ocak 2020'de zamanında admin olan _ALPHA_ tarafından " Unity'ye Geçiş " başlıklı duyuruya göre bu indirebilir istemci ( oyun tarayıcısı ) geçici çözüm olacaktı ve uzun vadede ise Unity'e geçilecekti.

2017'de Flash Player'ın 2020 sonunda tarih olacağı açıklanmışken Bigpoint'in 4-5 senede Flash Player tabanlı oyunları için beta bile olsa bir unity player ortaya koyamaması resmen rezalettir. İsmi lazım değil bir çok flash player tabanlı oyunlar 2020 sonunda yani 2021 yılı başında unity player'a geçti fakat Bigpoint bir türlü Darkorbit'i ( Başka geçiş olmayan oyunu varsa bilmiyorum ) Unity Player'a geçiremedi.

4-5 seneyi geçtim en azından ;
    şu bilgilere dayanarak 2019,2020,2021 yani 3 yıllık süre içinde bile bir beta versiyon çıkartmaları gerekirdi.

Oyuncular da bir umut diyerek ( bende bir umut diyenler arasındayım ) Unity Player'e geçiş olacak diye bekliyor. Fakat artık benim bu geçişin olmayacağına doğru düşüncelerim ağırlık kazanmaya başladı maalesef.

Merkez ile iletişim kurma yetkisi olan birisi " Oyuncular unity hakkında bilgi , bir açıklama bekliyor. Hatta şimdiye kadar bir beta versiyon yayınlanmalıydı şeklinde tepkiler alıyoruz. " tarzında bilgi veya bir açıklama talep edebilirsiniz diye biliyorum. :)

Son düzenlenen: 1 Şubat 2022
    erdem_korkmaz70 bunu beğendi.
  10. 2030 yılında bir aksaklık olmazsa çıkacakmış.

Dontforgetme ve AlphonseElric bunu beğendi.
  11. etiot35

etiot35 User

bence server birleştirme ile beraber unity gelecek zaten bir iki server harici diğer serverlerde oyuncu kalmadı

Dontforgetme bunu beğendi.
  12. Şuan oyunu oynayan kişilere bakarsanız her türlü olayları bildiği halde bu oyunu zevk almak için oynayan oyuncular mevcut.

Diğer taraftan ne olduğunu bilmeyen yeni oyuncular var.

Oyunda emek verip rütbeye oynayanlar oyuncular artık oyunu bıraktılar darkorbit in adaletsizliği sebebiyle oyun hızlıca çöküşe geçti.

Darkorbit unity bende çıkaracağını sanmıyorum bu kadar haksızlıklar varken.

Sürekli yenilik getirmeleri kafamı karıştırıyor sadece tam oyun bitti derken yenilik ile millet az çok oyuna tutunuyor şu oyuna 6 ay etkinlik gelmesin biter.

Dontforgetme bunu beğendi.
  13. Merhaba,

Bunun hakkında bir talep oluşturuyoruz. Cevabı geldiği zaman sizlere duyuru veya konu üzerinden iletimi yapılır.

İyi Forumlar.

14. titans___

titans___ User

UNİTY bir yatırım olarak bakmaları gerekir de böyle bakılmıyor demek ki, benim tek sürekli oynadığım oyun bu oyun gelişmesi ve legal olmayan yollarla oyun oynanmasın da malesef aşırı bu konuda eyleme icraat olarak bir şey yapmadıkları yaptıkları 2 haftalık banların bir etkisi de olmadığı belli oluyor değişir mi nasıl kaç yıldır aynı tas aynı hamam ise inandırıcı gelmiyor elle oynamayı beceremyip VS ler yapanlar ne zevk alabiliyor onu da bir ben anlamadım heralde .

polatalemdar311 bunu beğendi.
  15. Attıkları ban göstermelik attılar 2 hafta atılan ban 1 haftaya düştü tp ve kastıkları kar kaldı yanlarına herkes anladı artık yönetimin nasıl kötü olduğunu.

N-A

2017 yılında darkorbit tarzında oyun bile kasmadan donmadan oynanabiliyor

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 2 Şubat 2022
    zalim bunu beğendi.
  16. tryhardD

tryhardD User

Bazı şeyleri anlayıp kabul etmek gerekiyor artık, bu oyun umurlarında değil koparabildikleri kadar para koparıp kapatacaklar. Yalnız benim anlamaya çalıştığım şey 10 senedir bunu nasıl başaramadıkları:D Beceriksizlik düzeyleri düşündüğümüzden de fazla herhalde, sadece fişi çekseler yeterdi onu bile beceremiyorlar, günlük yaşantılarını acaba nasıl geçiriyorlar bu kabiliyetsizlikle:D
    Bize düşen bunu her yerde yazıp oyuna en ufak dönme ihtimali olan oyuncuları yoldan döndürüp zarar vermektir onların 10 senedir beceremediği işi başarıp bu işi sonlandırmaktır:D Böylece o kabiliyetsiz sürüsü gidip ucuz uyduruk çin menşeili orta dünya temalı oyunlarını gidip yapmaya devam edebileceklerdir... (yapabilirler mi bilemiyorum:D:D)

KZORBA bunu beğendi.
  17. _KIYAMET_

_KIYAMET_ User

Bu zamana kadar beta 1.0 vs gibi bir versiyon ile test3 vs sunucusu açılarak oyuncularla bilgi alışverişi yaparak eksik veya hatalar düzeltilme yoluna gidilmeliydi. Çünkü mutlaka eksiklerden çok hatalar olacaktır. :D Neyse ; umarım kısa zamanda bilgi gelir. :) Teşekkürler. :)

18. -gemi2012-

-gemi2012- User

he he gelir çoooook daha bekleriz

titans___ bunu beğendi.
  19. Merhaba,

Unity Konusunda herhangi bir güncelleme ve gelişme söz konusu olduğunda sizlere resmi olarak duyurular kısmından duyuracağımız şeklindedir. Ne yazıkki Merkez Ekip bizlere bu konuda pek bir bilgi iletmedi sizlere söyleyebileceğimiz tek şey bu.

İyi Forumlar.

20. zalim

zalim User

Daha bu oyunda ne içinde nede formda olumlu bir sonuç olduğunu görmedim. Geçmişteki sistem de şuandaki sistemde hep hatalı unitten ne bekliyorsunuz anlamadım.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş