Unity geçiş

Konusu 'Genel Konular' forumundadır ve BOSSSSS tarafından 26 Haziran 2024 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. BOSSSSS

BOSSSSS User

Son 1 saattir sosyal medya yada discort grupları yıkılıyor unity sistemi gelecek diye resmi olarak duyuru yapın artık da şu hile hurda kullanan kişiler hastanelik olsun

2. Bilgi doğru Beta gelecek

<!-- Unity test 202407-->

41ldr41 bunu beğendi.
  3. Salvadorr

Salvadorr User

Ne zaman geleceği belli mi yoksa deneme aşamasında mı?

titans___ bunu beğendi.
  4. O zaman geri dönerim oyuna işte (tabii kalıcı banlamalar yapılıp sıralamalardan çıkarıldıktan sonra).

Grevious bunu beğendi.
  5. Grevious

Grevious User

ulan çok değil 1 sene eski günlere dönsek bana yeter yap şu işi darkorbit geç unitye temizle şu adamları artık

6. ulas1111

ulas1111 User

yazmışya 202407 diye 20 temmuz 2024

titans___ bunu beğendi.
  7. ulas1111

ulas1111 User

ben o kadar iyimser değilim dostum değişecek şey haritalardan botları da temizleyince boş kalacak diye korkuyorum :)

8. Cigguos98

Cigguos98 User

Hadi inşallah gelir umarım

9. mysterfeu

mysterfeu User

10. noktakoyam

noktakoyam User

beta gelisim aşaması demek. deneme olarak gelecek demek. sonra hatalar giderilip kalici olarak gelebilir. ve tabi tutarsa. cok fazla degisken var. bunu oyun sahipleri bilir. ama beta, pilot asama demek

titans___ bunu beğendi.
  11. Temmuz 2024 için open beta yazıyor ise açık beta tes2 sunucu olacak. Bütün oyuncular test2 girebilecek demek oluyor. İlk testler yalnızca test2 hesaplarının verileri unity taşınarak test edilecek. Unity e geçiş uzun sürecektir.

12. Sen unity i ne sanıyorsun bot hile bantlama sistemi falan mı :) emin ol programlar sistemler güncellemelere ayak uydurup kaldığı yerden devam edecektir. Bunun botları engelleyeceğini düşünüyorsan yanılırsın

13. unity kendisi değil ama unitye uygun hile engelleyici programlar yokmu? sonuçta flash gibi kullanımı bırakılmış bir sistem değil

killermaskk bunu beğendi.
  14. _KIYAMET_

_KIYAMET_ User

Sadece flash player tabanlı oyunlarda çalışan programlar var. Herkesin bildiği gibi Darkorbit flash tabanlı bir oyun ve hala da öyle devam ediyor. Bu nedenle hile uyarlaması daha kolay oluyor. Çünkü 2019 sonunda yani 2020 başında flash player desteği durdu. Açık vs kapatma gibi şeyler olmuyor.

Unity Player'a geçilirse ki umarım geçilir. En azından bir süre temiz olur. Hadi diyelim ki bir süre sonra yine eski ortamlar oldu. Bu sefer de performans avantajı sağlanmış olacak. Çünkü flash player'da performans sıkıntıları çok yaşanıyor. Fakat unity player'da daha iyi performans alınacaktır. :)

Eğer şirket isterse daha düzgün belli periyodlarda güncellenen bir anti cheat yazılımı uygulayabilir. :) :D

killermaskk bunu beğendi.
  15. SpoTic

SpoTic User

Söylentileri yayan şirketin kendisi diye düşünüyorum. Biraz bilgi sızdırmak her zaman işe yarar.

16. Salvadorr

Salvadorr User

Kasıtlı yapılan bir bilgi sızdırması olarak düşünüyorum yani şirket önceden bunu sızdırıp başka bir programlama diline geçtiği haberini vermesi hem oyuncuları bir beklenti içine sokması ve oyunu bırakan oyuncuları tekrar geri döndürme çabası olarak görüyorum

titans___ bunu beğendi.
  17. Alisebti

Alisebti User

Unity Player ne demek ? Herkes geçmeyi arzuluyor.

18. HAZELNUT

HAZELNUT User

Do ekibi oyuncu kaybettiği için unity sistemine geçiş yapıyor. Yılbaşını bulur çünkü çok yavaşlar fiyatlar yükseldi herkes bot programı kullanıyor uridium çeken yok.

Unity sistemi ile botu bitirecekler oyunda full para dönecek. Belki aylık ücretle anti bot programını bile yapabilirler. Oyun full artık para olacak.

Eğer unity sisteminde tutulursa e spor bile olabilir. Belki daha iyi oyun şirketlerine satabilirler.

Bu sene herşey çok değişecek. Çoğu kişinin canı yanacak çoğu kişi ise parasızlıktan oyunu bırakacak.

19. xArsimAx

xArsimAx User

Unity gibi oyun motorları öyle rahatça ara yüzüne girilebilen, kodlarına ulaşıp hile yazılabilen sistemler değiller. Hadi yazıldı diyelim, şuan ki botlar gibi insanların rahatça ulaşabileceği şeyler olmayacaktır. Tutar bakımından çok daha zorlayan ve TR dışı menşeili yazılımlar olur, dolar euro ile satılır filan filan. Unity e geçiş köklü bir değişim yapacak diye düşünüyorum.

titans___ bunu beğendi.
  20. karanfil

karanfil User

Öyle olacak zaten ne bekliyorsunuz. Tekrar güzel reklamlar şart