Unity geçiş

Konusu 'Genel Konular' forumundadır ve BOSSSSS tarafından 26 Haziran 2024 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. Grevious

Grevious User

Ben bu mantığı anlamıyorum 4-5 paladaki 50 tane botun sana ne faydası var? botla görev yapmıyorsun sohbet muhabbet etmiyorsun sana ne kazandırıyor? etkinlikte sıralamada kaybettirmekten başka ne faydası var?

2. Yeni bilgiler
    Lütfen bu istemcinin yalnızca DarkOrbit İlerleme Silme Testi için kullanılabileceğini unutmayın. Testten sonra sunucudaki tüm veriler temizlenecek ve istemci oturum açamayacak. İstemciyi çalıştırma konusunda yardıma ihtiyacınız olursa lütfen aşağıdaki kurulum kılavuzunu izleyin veya müşteri hizmetleriyle iletişime geçin.

Sistem gereksinimleri
    Windows 10 or higher, 16GB Ram, 8 GB Hard Drive Space

Bunlar en iyi oyun deneyimi için sistem gereksinimleridir. Oyunu çalıştırmak için gereken minimum gereksinimler daha düşüktür.

3. _KIYAMET_

_KIYAMET_ User

Şöyle bir ekleme yapayım :
    Maksimum için bile çok fazla gibi geldi. Neyse :)

41ldr41 bunu beğendi.
  4. 41ldr41

41ldr41 User

++ Open Tested darkorbit kendi bot testi ve gelecekte olan darkorbit kendi botunu siz saygı değer oyuncularımıza duyuracaktır.
    3 parti yazılımları oto tutucu ve botlar kullanımı(diğer botlar) yasaklanacak 3.parti yazılım kullanan oyuncular için temelli hesab kapatılma cezası uygulanacaktır.
    oto tarama sistemiyle gunluk! otomatikman servirlarda banlamna yapılacaktır.
    siz oyuncularımızın oyun deneyimini arttırmak için çalışıyorum saygılarımla darkorbit ekibiniz.

5. 41ldr41

41ldr41 User

flood olucak ama bay bay solace ve protez kol :)

6. Ortada hiç bir resmi açıklama yok. Ne forumlarda nede discord da bu konu ile alakalı tek bir söylem yokken önüne gelen unity diyor başak bir şey demiyor. Eğer bir bilgi ediniyorsanız kaynak belirtin, kuru gürültü çıkarmayı bırakın.

7. Tamam

8. Oyun bot çıkartırsa bitmiş olan oyun tamamen biter...

9. 41ldr41

41ldr41 User

katılmıyorum gemi yeteneği atma gibi abık sabık bir özelliği olmazsa bence sıkıntı çıkmaz zaten çoğu mmoda otomatik avlanma yaratık öldürme gibi özelikler legal olarak var

10. BOSSSSS

BOSSSSS User

dışarıdan birisi oyunun veri tabanına girip rahatça DATA çeke biliyorsa ve 1 yıldır bu açıgı oyun yonetimi kapatmıyorsa oyunun ne kadar bitik oldugunu anlayın artık unıty sistemıne geçilse bile degişen birşey olmayacak

11. 41ldr41

41ldr41 User

bence güncellenmeyen flash tabanlı oyuna herhangi bir ekleme ve güncelleme yapamadıkları için böyle unityde görücez bakalım böyle olucağını sanmıyorum

12. ulas1111

ulas1111 User

NEYİ ANLAMIYORSUN SÖYLÜYORUM YA

13. BOSSSSS

BOSSSSS User

yıllar önce bunun duyurusunu yapmıslardı hatta bi ara denemişlerdi tüm hesaplar aynı şirket olmustu falan unty sıstemıne gecıs o kadar kolay olmayacak oynun tum verılerının aktarımı vs bunların hepsi masraf olacak oyun yonetimi masaraf yaparak oyunu daha ıyı bir sunucuya tasımayı beceremedi daha oyun lagdan gecınmıyor

14. Grevious

Grevious User

söylüyosun iyi hoşta boş yapıyorsun bot kullanıyorum de bitsin botların kaldırılmasında seni ne gocunduruyor?

15. Şimdi seafightta söyle bir sey var hem istemci ile oynayabiliyorsun hem de uniy ile ,ayni seyin DarkOrbit için olmasi da muhtemel bu durumda botların bitmesi soz konusu değil

Son düzenlenen: 8 Temmuz 2024
    FlamesLordTRR bunu beğendi.
  16. Bot haddinden fazla seada yıllardır oynadım geçen sene kasım ayında hesaplarımı kapattırdım durdurak bilmiyor para tuzağına döndü darkorbitte şuan aynı yolda gidiyor

AlphonseElric bunu beğendi.
  17. ulas1111

ulas1111 User

Yazık kafana..

18. 41ldr41

41ldr41 User

<!--202407 Olympic -->
    <item name="bn_olympic2024_headline"><![CDATA[Rising Spree]]></item>
    <item name="bn_olympic2024_content"><![CDATA[It's time for a rising spree! Open the Laurel Booty Boxes to get stunning surprises!]]></item>

<item name="quest_title_500749"><![CDATA[Quick Cruise]]></item>
    <item name="quest_description_500749"><![CDATA[Cruise around the galaxy.]]></item>
    <item name="quest_title_500750"><![CDATA[Mighty Sweeper]]></item>
    <item name="quest_description_500750"><![CDATA[Be a mighty sweeper for your friendly neighborhood.]]></item>

<item name="items_resource_booty-key-laurel_fullname"><![CDATA[Laurel Booty Key]]></item>
    <item name="items_resource_booty-key-laurel_description"><![CDATA[This key is required to crack open Laurel Booty Boxes.]]></item>

<item name="msg_booty-key-laurel_received_s"><![CDATA[You have acquired a Laurel Booty Key.]]></item>
    <item name="msg_booty-key-laurel_received_p"><![CDATA[You have acquired %AMOUNT% Laurel Booty Key(s).]]></item>
    <item name="log_msg_booty_key_laurel_collected"><![CDATA[Laurel Booty Key collected.]]></item>
    <item name="log_msg_booty_keys_laurel_collected"><![CDATA[%COUNT% Laurel Booty Key(s) collected.]]></item>

There is also "event deal packages" for "Laurel booty keys":

<item name="items_package_event-deal-laurel-key-s_fullname"><![CDATA[Small Laurel Booty Key Pack]]></item>
    <item name="items_package_event-deal-laurel-key-s_description"><![CDATA[A lovely dessert! Contains 5 Laurel Booty Keys.]]></item>

There is S/small to XXL "sized" deals:

S - 5 keys
    M - 10 keys
    L - 24 keys
    XL - 40 keys
    XXL - 88 keys
    .SpoilerTarget" style="padding: 0px 6px; font: 12px / 23px Calibri, "Trebuchet MS", Verdana, Geneva, Arial, Helvetica, sans-serif; color: rgb(0, 0, 0); background: url("styles/default/xenforo/gradients/form-button-white-25px.png") center top repeat-x rgb(220, 220, 235); border-width: 1px; border-style: solid; border-color: rgb(255, 255, 255) rgb(221, 221, 235) rgb(179, 179, 189); border-radius: 7px; text-shadow: white 0px -1px 2px; outline: none; cursor: pointer; height: 23px;">Spoiler

<item name="items_package_event-deal-olympic-vip_fullname"><![CDATA[Rising Spree VIP Merchant Packs]]></item>
    <item name="items_package_event-deal-olympic-vip_short"><![CDATA[Resource Packs]]></item>
    <item name="items_package_event-deal-olympic-vip_description"><![CDATA[Become a VIP today by purchasing any one of these packages, and obtain access to the VIP Merchant Exchange in-game!]]></item>

unity test günü olan 20-07-24 te buda gelicekmiş

-UZMAN_ADAM- bunu beğendi.
  19. taylin_53

taylin_53 User

20 temmuz olduğuna eminmiyiz? Hiç bir duyuru yapılmadı.

20. 41ldr41

41ldr41 User

sızan kodların tarihi o şekilde zaten tr forumu adminleri hiçbirşey paylaşmıyor önümüzdeki hafta en forumda belli olur bence herşey