unity sistem gereksinimleri maxsimum ve minumum

Konusu 'Genel Konular' forumundadır ve DELİTAY_441 tarafından 4 Eylül 2024 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. yeni bilgisayar alacagım unity geçince sıkıntı olmasını istemiyorum unity için sistem gereksinimleri nedir.bile var mı

2. .Mephistos.

.Mephistos. Board Administrator Team Darkorbit

Merhaba,

Bunun için bildiğim kadarıyla belirli bir sistem gereksinimi mevcut değil ancak bütçenize göre masaüstü veya dizüstü bir bilgisayar önerisinde bulunabilirim. Bütçenizi bana iletin yardımcı olmaya çalışayım.

İyi Forumlar!

3. ...1...

...1... User

25bin

4. -By_CesuR-

-By_CesuR- User

Unity kendi başına bir platform, internet ortamında flash player yerine kullanılmak için oluşturulmuş bir alt yapı diyebiliriz. darkorbit için yapılmış birşey değil. Dolayısıyla temelde unity directx 10 ve üzeri her ekran kartı ve en az 8 gb ddr3 ram ve core işlemci ailesi işlemcilerle çalışabilir. Benim tavsiyem size tavsiyem En az i5 beşinci nesil ve üstü , 16 gb ram , 2 gb ekran kartı ve ssd olsun. En alt seviye bu.
    Eğer rahat güzel akıcı bir oyun isterseniz i7 sekinici nesil ve üstü , 16 ram , 4gb 256 bit ekran kartı, 250 nvm ssd ve 500gb ssd olmasını tavsiye ederim. Bu orta bir sistemdir. En önemli şey ise internet hızınız.. o kötü olursa bu özelliklerin hiçbir anlamı yok..

5. smoonrise

smoonrise User

Nacizane düşüncem ve tavsiyem İntel bir sistem topla yada intel işlemcili laptoplara yönel .

6. .Mephistos.

O bütçe için Dizüstü olarak ekran kartı minimum RTX3060Tİ 16ram ve 500gb ssd öneririm.
    Masaüstü olarak:
    upload_2024-9-4_23-40-48.png
    upload_2024-9-4_23-42-0.png
    upload_2024-9-4_23-42-18.png
    upload_2024-9-4_23-42-38.png
    upload_2024-9-4_23-42-56.png
    upload_2024-9-4_23-43-15.png

Bütçenizi 1 tık aşıyor ama kendiniz hesaplayıp değerlendirirsiniz.

-By_CesuR- bunu beğendi.
  7. uçurdun adamı mephisto şeytan adminim..hani bunun monitörü ses kartı fanı mouse ve klavyesi...haaaa birde hopörler..

ettimi sana 35 bin gayme...

.Mephistos. bunu beğendi.
  8. .Mephistos.

Bunlar Dahil miydi ki kimse bana söylemedi (shock)

9. birincisi masaüstü herzaman daha iyi ,ikincisi i7 ye falan gerek yok çekirdek gücü önemli çoklu çekirdek birşey değiştirmez,3-laptopsa inteli asla tavsiye etmem çok ısınıyor-4 masaüstü intel olacaksa mesela i7 yada i5 nesil olarak 5 -6 gibi olacağı i3 olsun ama 12.nesil olsun derim-ekran kartı gtx 1650 den aşağısı alınmaz orası bütçene kalmış en az 120 hz 1ms monitör şart.

10. 35.000 vereceğim sonra dönüp DO'mi oynayacağım?:)))) Gelecek bi tren üzerinden geçecek, gelecek senden çok daha düşük bir rütbeli (tecrübe anlamında söylüyorum) tıklayamayacaksın yakalayamayacaksın seni çatır çutur kesecek, atacak gemisini programa 3-5 ayda seni sıralamada ezip geçecek, chatte küçümseyecek, dalga geçecek ,mamalı gemisini aldığı klanı buna sahip çıkacak, seni suçlayıp şikayet edecekler, dayanamayıp sen de cevap verdiğinde seni 100 sene susturacaklar, 15 senelik nickini _Support_Change yapacaklar...