Geri bildirim Unity'ye Geçiş Hakkında

Konusu 'Kumanda Merkezi Arşivi' forumundadır ve Manitu tarafından 16 Ocak 2020 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. ACID

ACID User

mac kullandigim icin ne istemciye girebiliyorum nede baska birseye....

Sqweegell bunu beğendi.
  2. Sqweegell

Sqweegell User

keşke benimde böyle bir derdim olsa :D

3. _KIYAMET_

_KIYAMET_ User

1 yıl süre vardı. Bu süre içinde işi sıkı tutsalardı oyun yine tarayıcı üzerinden ve unity player ile devam edebilirdi. Şimdi yok istemci yok bilmem ne vs bir sürü sıkıntı yaşanıyor. İstemci de yaşanan sıkıntılar da işin ekstrası oluyor. İstemci'de hem girişte bir çok kısımda yazı yok hem giriş yaptıktan sonra bir çok kısımda yazılar yine eksik. Bunların dışında oyunda ve performans konusunda ne durumda bilemiyorum. Onu henüz test etmedim.

Ama bazı şeyleri halletmek ve yoluna koymak için Darkorbit çok yavaş kalıyor. Şu anda sadece Windows ve 32/64 bit desteği var. Fakat Linux vb diğer işletim sistemleri için yok. Darkorbit gibi bir oyun için olumsuz bir durum.

Kısa zamanda oyunu tekrar tarayıcı üzerinden oynanabilir bir şekilde fakat Web Unity Player ile aktif duruma getirmeleri oyunun devamlılığı bakımında çok daha yararlı olacaktır. Yoksa bir çok oyuncusunu kaybedecek diye düşünüyorum.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.