Duyuru Unity'ye Geçiş

Konusu 'Teknik Duyurular' forumundadır ve _ALPHA_ tarafından 16 Ocak 2020 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
 1. _ALPHA_

  _ALPHA_ User

  Bigpoint'in yaklaşan Flash Player kapanışıyla birlikte mevcut oyun portföyüne nasıl devam edeceğini size hızlı bir güncelleme ile aktarmak istiyoruz.

  Farmerama'nın Unity’ye taşınması son aşamasındayken, DarkOrbit ve Seafight için de aynı teknolojiyi kullanmaya karar verdik. Kısacası, aktarımların tamamlanması biraz zaman alacak ve bu nedenle orta ve uzun vadeli iki çözümümüz olacak.

  Orta vadeli çözüm:
  Her iki oyunun, DarkOrbit ve Seafight'ın da indirilebilir bir istemci üzerinde çalıştığını fark etmiş olabilirsiniz. Bu istemci, Unity sürümü geliştirme aşamasında olup yayınlanmaya hazır değilken Flash Player kapatıldığında bu oyunların oynanabilir olduğunu garanti eden geçici çözüm olacaktır.

  Uzun vadeli çözüm:
  Yukarıda belirtildiği gibi, Farmerama için kullanacağımız teknolojiye geçmeye karar verdik: Unity.
  Farmerama'nın göç sürecinde oldukça olumlu deneyimler yaşadık ve Unity'nin gelecekte de doğru teknoloji olacağına inanıyoruz. Unity, geleceğe meydan okuyan bir teknoloji olarak, Farmerama ve DarkOrbit’in yanı sıra Seafight'ın yüksek kalitesini korumamıza yardımcı olacak ve bu oyunların heyecan verici içeriklerinin keyfini önümüzdeki yıllarda da sürebileceksiniz.

  Unutmayın, mevcut oyunumuzu yeni bir teknolojiye taşıyoruz, yeni bir oyun geliştirmiyoruz. Bu, oyun ve grafiklerin eskisi gibi olacağı ve oyunun hep bir tarayıcı oyunu kalacağı anlamına geliyor. En iyi ihtimalle, geçiş tamamlandıktan sonra oynanışta bir değişiklik fark etmeyeceksiniz.
  İlginiz için teşekkür eder, sizleri oyun istemcisinde ve daha sonra Unity platformunda oynarken görmek için sabırsızlıkla bekleriz.

  Bigpoint Topluluk Yönetiminiz
   

Sayfayı Paylaş