Uri birikti ne yapıyım

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve ●ỢqขžђสИ●ЯΣΪگ tarafından 17 Ocak 2014 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Gemim

Aıges

Hangar Yok

35LF3---2LF4

16BO2---16ELİT HIZ

13AR-GE

8İRİS 2HAVOC LU BİR GEMİYİM

Şu anda bende 76k uridum var 1 tane zeta daha acık onu yapınca kapıdaki yartıklarıda sayrak sölüyorum 120k uri olacak bu iriye Ne yapmalıyım

1-Hangar binası Al

2-AR-GE ye yatır

3-Uçuş düzeni al Uçuş düzeni ise hangisi

Lütfen Yardımcı Olun

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 18 Ocak 2014
  2. Merhaba ,

Bence genel olarak Aegis kullanıyorsanız ve özellikle kasılıyorsanız şu anda hangar almanıza gerek yok diye düşünüyorum. Kasılırken ve kapılarda zaten epey yardımı olan bir gemi çünkü.

Uridium ile alınabilecek uçuş düzeni var mı ? Aegis ile genel olarak Elmas tavsiye ediyorlar fakat Kalp düzeni de işinize yarayabilir.

Ayrıca arge'yi bence en azından 18 yapın daha iyi olacaktır.

İyi forumlar.

3. lf4 yapmaya çalış derim

4. kalkan sıklıgını en azından 5/5 yap.
    5 arge yapacak kadar uri yap. ondan sonra uri çekip/biriktirip uçuş düzeni al. kalp öneririm

5. Hangar neden sordum dıye merak edenlerede sorayım spectrum tasarımı var onu alıp baskına mı gitsem diye de düşünüyom baskın atmayı seviyorum

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 18 Ocak 2014
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.