URİ İLE İLGİLİ

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve bekov597 tarafından 15 Ocak 2014 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. bekov597

bekov597 User

Abim Oyuna Başladı 30 BİN Uridium 5tl yazıyor onda bendede ilk başladıgımda yazıyordu aldım bu kaç günlük sürer

ve alan bir kişiye birdaha gözükmezmi

2. FENOMEN

FENOMEN User

Merhaba;

Kişisel kampanyaların süresi konusunda bilgimiz yok. Ancak bir kez satın alabilirsiniz. Süresi konusunda suporta yazınız.

İyi forumlar...

3. Bende de vardı buna benzer. Şöyle bir örnek vereyim. Bende çoook uzun süre %33 indirimler 30bin uri al yazısı vardı. Dayanamadım aldım, sırf bir daha gelecek mi diye aldım. Evet geldi ama bu sefer %33 indirimler 75bin uri al teklifi var. :) ( 30 bin uriyi 14 liraya almıştım. tabii x3e denk getirdim ki 90 bin uri oldu )

4. Nefes

Nefes User

Merhaba

Kullanılan kampanyalar bir kereliktir tekrar ekranınızda çıkar ve siz hala yararlanabiliyorsanız alınız bir sorun olmaz ama hata veriyorsa artık kullanamazsınız.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.