Uri Kampanyaları

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve mahir_527 tarafından 2 Mart 2014 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. mahir_527

mahir_527 User

Merhaba
    Hesaba ilk girişte çıkan kapmanya penceresinde bende 2-3 haftadır 30 k uri vardı (yüzde 33 indirim).Ve ben onu bugün 3x te alcaktım fakat bugün girdiğimde (daha öncede deişmiş olabilir ben bu sabah farkettim) 30 k yerine 5 k (yüzde 50 indrim) gelmiş.Bugün 3x te önce 5 k yı alsam aldıktan sonra x3 bitmeden 30 k tekrar gelirmi?

2. FENOMEN

FENOMEN User

Merhaba;

Kampanyalar sistemin belirlediği süre içerisinde değişmektedir. Şuandaki kampanyayı satın almanız durumunda yeni bir kampanyanın gelmesi, hangi kampanya olacağı ve ne zaman içinde geleceği konusunda bilgimiz yok maalesef. Bu sistem belirler. Yeni bir tane gelmeyebilir de ua da 30 k kampanyası yerine başka bir kampanya gelebilir. Bu konuda bilgimiz yok maalesef sistem belirliyor.

>>> iPad Kazanmak İster misiniz ? Detaylar İçin Tıklayın <<<

İyi forumlar...

3. mahir_527

mahir_527 User

Tamam adminim kolay gelsin

4. _-vurgun-_

_-vurgun-_ Guest

Merhaba

Konu hakında gereklı bılgı verılmış kılıtlenmesı uygundur

Keyiflı forumlar

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.