uri kasma

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve IDenizBey tarafından 15 Şubat 2014 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. IDenizBey

IDenizBey User

nerde kutu toplarsam iyi uri kasarım

2. Dostum nerde kutu toplarsan topla en fazla 100 uridium çıkar uridium kasmak için tallon cubi kesmelisin ve en önamlisi de görev yapmalısın

3. IDenizBey

IDenizBey User

14 lvlım gorevlerım hep uber modlar zor oluyo oda

4. cubi tallon falan kesebilirsin ozaman

5. gorev yap alfa çok iyi uri deger gorevlere gore

6. Nefes

Nefes User

Merhaba

Durumunuz almak için uygunsa bunların yanında katlayıcı avantaj paketi alarak kasılmalarınız dışında 4 hafta geçerli olacak paketi alabilir ve pvp haritalarında kutuda toplayabilirsiniz ben ara ara alıp kullandığım oluyor ve yararını inkar edemem hem kasılırsınız hemde kutu toplayarakta birikiminize birikim katabilirsiniz.

7. fm siz oyunda normal oyuncumu yoksa şirketis olan yamto sirenli olan mısınız

8. Nefes

Nefes User

Merhaba

Sizden farkımız yok normal oyuncuyuz...

9. viper1903

viper1903 User

arkadaşlar ben sırf kutu için katlayıcı aldım ve pvp haritalarında topluyorum ve çok faydası oluyor. katlayıcı ve pvp olduğu için 100 çıkan uri orda 300 çıkıyo 1 saat topladınmı petle beraber 12-13 bin uri kasıyorum ama tehlikesi de var düşmanlar :)

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.