uri kasmak?

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve ĜĕœΚuŞu tarafından 19 Nisan 2014 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Arkadaşlar ben hızlı bir şekilde uri kasmak istiyorum. Gemim 15 lf3 full ao3 kalkan full elit hız goli. Sizce vega alıp pwp de kutu mu toplayayım yoksa leo alıp 1-4 te yaratık mı keseyim? Görüşlerinizi bekliyorum...

2. bence cubicilere git ful kalkan ve lf3 yap sonra pala

3. Merhaba ,

Eğer tek olarak oynuyorsanız zorlamayacak NPC'leri imha edebilirsiniz. Eğer arkadaşınız varsa onlarla birlikte Cubikon imha edebilirsiniz.

İyi forumlar.

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 20 Nisan 2014
  4. Prophecy

Prophecy User

Cubicon gruplarına katılabilir palaya gidebilir görevleri yapabilirsiniz

5. palada hemen yatırırlar kapıdaada zorlanabilir kalkan ı yok azla

6. Merhaba ;

Cubikon gruplarına katılmak sizin için en avantajlısı olacaktır.

Keyifli Forumlar.

7. Merhaba ortalama 3400 atıyorum. Günde 10-12 bin uri ve skylabla beraber 20 milyona yakın kredi kasıyorum. Öneririm Eğer Kalabalıksa ilk dalmayıda unutma ;) Ek olarak sadece x1+50klık roketle dalıyorum 5'li roket bile kullanmıyorum 8 arge 4 iris 18 lf3 var. Pet yok

8. Prophecy

Prophecy User

MФЛSТΣЯCΛТ[iŁŁΣGΛŁ] arkadaşıma katılıyorum,cubiye ilk dalmak daha avantajlıdır :)

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 20 Nisan 2014
  9. Bazı Elitler sağolsun dalmamazlık etmeden hemen dalıyolar. Onlara burdan çok teşekkürler =)

Prophecy bunu beğendi.
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.