Öneri Uri

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve Darkbull.Star tarafından 3 Şubat 2015 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Arkadaşlar Benim 86k urim var 100k yapmak istiyorum 1 günde veya 2 günde kutu toplayarak 10dk da 500u felan kastım sizce kutuyu seriye bağlayı saatte 4000-5000 u devirerekmi yapayım yoksa tallon veya x8 demi(ekipmanım gayet kasılmaya uygun ama bilgisaar donuyo)

ÈrroR_™ bunu beğendi.
  2. -Keskin-

-Keskin- User

Merhaba ,

Kristallon keserek yapmanız sizin için daha iyi olabilirdi.Sonuçta kutu toplarken tecrube puanı ya da şeref kasılmıyor.Ama dediğiniz üzere bilgisayarınız da sıkıntı var .Eğer kristallon kesemeyecekseniz o donmalar yüzünden, kutu toplamaya devam edebilirsiniz.

İyi forumlar

3. Modum Ben Şimdi 100k Uri Olunca Güve Alcaktımda Onun Yerine 180k u+indirim paketi çekcem 1 haftalık pazar günü yani iki tane 30k çekcem x3 ile 180k olcak bendede 100k var elmasda var güve+geminin içinimi fulleyeyim(6 bo2m var onları fulleyeceğim yoksa gemim full sayılır) Ya Da Aegis Alsam Hazır Elmasda Var Aegis+güvemi Alayım ??

ÈrroR_™ bunu beğendi.
  4. -Keskin-

-Keskin- User

Merhaba,

Eğer gemimin için full sayılır diyorsanız aegis ve kalp almanızı öneririm . Güve yerine kalp daha iyi kasılırken .Fakat ben kapı yapıyorum diyorsanız güve alın .Bo2 leride açık arttırmadan tamamlayabilirsiniz.

İyi forumlar

5. O zaman hem güve hem kalp alacağım ?+Aegis?

6. SORRYAGA

SORRYAGA User

Arkadaşım bilgisayar kasıyorsa kutu toplamak daha iyi olur.Bir sorun çıkarda tek bir düzen almak zorunda kalırsan öncelikle kalp almanı öneririm.Kalp hem kutu toplarken hem de yaratık keserken verdiği dp ve kalkan bonusu ile daha avantajlı.Sonrasında istersen güve alabilirsin...

7. Ben Güve+Kalp+Aegis Alacağım Son Kararım Bu Yönde ??

8. -Keskin-

-Keskin- User

Merhaba ,

Evet bencede bunları almalısınız .Başka sorunuz var mı acaba ? Yok ise konuyu kilitliyorum.

İyi forumlar

9. Modum Konuyu Kilitlemeniz Uygundur Çok Teşekkür Ederim Kolay Gelsin

10. .*GöKMeN*.

.*GöKMeN*. Guest

Merhabalar,

Konu istek üzerine kilitlenmiştir.

İyi Forumlar

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.