URİDİUM ALIMI

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve ToЯИaDo[σƒƒ] tarafından 19 Ocak 2014 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. e pin ile uridium alırken açılan e pin sayfasında aynı anda 4 adet e pin girebiliyormuyuz ve %50 indirimli uridium alımında e pin ile alabiliyormuyuz yani % 50 uridium alımı 105 tl ve ben 4 adet 105 tl lik e pin alsam aynı sayfada dördünüde aynı anda yükleyebilecekmiyim inşallah anlatabilmişimdir :))

2. FENOMEN

FENOMEN User

Merhaba;

Maksimum 6 epin girebilirsiniz. İndirimli uri kampanyasında ise eğer ödeme şeklinde epin var ise kullanabilirsiniz. Detaylı bilgi için S.S.S. Playstore ile E-PİN Alımı adlı konumuza bakınız.

İyi forumlar...

3. neyapçen

neyapçen User

sayın adminim %50 indirimli uri kampanyasından 4 adet alıcam bu da 420 tl yapıyor ancak bir kerede 420 tl lık e pin yok ben bunu birkaçkerede alabilcem fakat bunları aynı anda tek seferde nasıl yükleyebilcem

4. FENOMEN

FENOMEN User

Merhaba;

Üst mesajımda belirttiğim konuda açıklama mevcut. Bir seferde 6 epin kullanabilirsiniz. Fakat uridium kampanyasından 4 kez üst üste yaralanamazsınız. Kampanyalar tek kullanımlıktır. Yani %50 kampanyanızdan sadece 1 tane satın alabilirsiniz.

İyi forumlar...

5. MerhuM

MerhuM User

konu ve cevaplar için teşekkür ederim.
    çok işime yaradı.

6. Adminim bende birşey sorucam ben önceden indirimli uri ile 26 tl ye 75k uri alabiliyordum.
    Şimdi o kod değişmiş ve bana 68tl ye 150k uri kampanyası gelmiş. Maalesef ki benm 68tl lik kod yapmaya gücüm yetmez. Supporta bildirsem kodumu değiştirirlermi?

7. FENOMEN

FENOMEN User

Merhaba;

Hayır kişisel kampanyalar değiştirilemez. Ancak zaten kampanyalar kendiliğinden değişebiliyor. Sistem tarafından otomatik olarak atanıyor. Lütfen değişmesini bekleyiniz.
    Konuya gerekli cevaplar verildiğinden kilitlenebilir.

İyi forumlar...

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.