urıdıum bankası hk.

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve *-*_SHoW_TiMe_*- tarafından 20 Kasım 2019 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. Merhabalar;

suan urıdıum x3 etkinliği devam ediyor. uridıum bankasını açsam x3 den yararlanabiliyor muyum. merak ediyorum.

2. merhabalar desteklerin 5 gün sürdüğünden emin miyiz peki ?

3. çok teşekkür ederim cevap için :) İyi forumlar.

konunun kilitlenmesini rica ediyorum. İyi akşamlar İyi forumlar..

4. ben şimdi para transferi yaptım hesaba ama sms gelmemişti. ben kendim direk gönderdim uridıum bankası için hesaba parayı yatırdım. yanlış mı yaptım acaba sms den gelen linkle mi yapacaktık ?

5. Ne desteği geliyor acaba?

6. Aery

Aery Guest

Merhaba,

Cevap veren arkadaşlarıma yardımları için teşekkürler.Eğer uridium bankasını tecrübe gününde alırsanız tam olarak 5 günlük şeref gününde alırsanız 5 günlük %50 şeref güçlendiricisine sahip olursunuz bunlar 3 kat veya 4 katta katlanmazlar.

Sorununuzu tam olarak anlayamadım Telefon ile alışveriş mi yaptınız yoksa kredi kartı alışverişi yapıp telefonunuza gelen 3D Secure kodundan mı bahediyorsunuz.

İyi forumlar.