Uridium Bankası

Konusu 'Konuşmacı köşesi' forumundadır ve K-A-R-A-D-E-L-İ-K tarafından 2 May 2019 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Ben bugüne kadar herkes gibi darkorbit parayla oynanılan gelişilen bir oyun olduğunu düşünmedim fakat bugün darkorbitte uridium bankasını gördüğümde ve parayla olduğunu gördüğümde anladım ki parayla gelişilen oyunmuş
    Neden parayla DarkOrbit?

2. Labirent

Labirent Guest

Merhaba,

Para ile zorla oynama gibi bir sistemi yoktur oyunumuzun. Ancak isteyen oyuncular para ile satın alım yapabilir.

Konunuz uygun bölüme taşınmıştır.

İyi forumlar

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 2 May 2019
    Manitu ve Lyngvia bunu beğendi.
  3. peki ya içinde ne var uri mi çıkacak ?

4. Manitu

Manitu Guest

Merhaba,

Duyuru incelendiğinde aslında sorunuzun cevabı bulunuyor fakat sanırım gözünüzden kaçtı :) Yapacağınız günlük görevler ile uridium kasanızı dolduracaksınız ve sonunda dilerseniz kasayı satın alabileceksiniz. Duyurudaki görseller üzerinden anlatmam gerekirse bankanızda 34.500 uridium olduğunda o uridiumu 2.99€ a satın alabileceksiniz.

İyi forumlar.

5. ama günlük görevler kısmına girdiğimde uri veren tek bir görev bile yok zaten 5 tane var

6. tgs781

tgs781 User

2.99£ demişsiniz herhalde oyunda biriken 10000£ yu bitireceğiz dimi adminim ben de nasıl bozdurup da harcıyacam diye düşünüyordum :D:D:D

7. HSWCloud

HSWCloud User

x4 saatinde uri satın almak daha mantıklı

8. Minerva

Minerva Guest

Merhaba,

İçeriğin özelliği de bu zaten, günlük görevlerin uridium verip vermemesinden bağımsız olarak günlük görevleri tamamladıkça uridium bankasında uridium biriktireceksiniz. Maksimum uridium miktarına ulaştıktan sonra da bu uridiumu satın alabileceksiniz. Ayrıca:
    Forumda bu hatanın düzeltildiği duyurulana kadar "günlük" R-Zone görevlerinizi tamamlamayın, aksi takdirde görevi bitirseniz de gelmesi gereken uridium bankanıza eklenmeyebilir.

Maalesef, oyun içerisinde biriktirilen ikramiyeleri kullanamazsınız.
    Uridium Bankası dolduktan sonra ödeme mağazasına gelecektir ve buradan satın alabileceksiniz.

İyi forumlar.

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 2 May 2019
    .Paradoks. bunu beğendi.
  9. Siyonist

Siyonist User

uridium kasası 34,500 uridium 19,97 TL
    helix blitz sale %400 60,000 uridium 15,90 TL
    buradaki kar 25,500 uridium ve 4,07 TL kar
    4,07 TL ye 1,83 tl daha ekleyip 20,000 uridium daha alırız toplamda 80,000 uridium almak varken neden böyle fantastik kalkışıyoruz belki uridium bankası yanında başka ödüller de verecekse eğer iş değişir :D
    pardon düzenleme yapıyorum bu kasadaki uridium lari alabilmek için ekstra birde görev ler yapmak lazim :D

10. Konu kilitlenebilir

11. tgs781

tgs781 User

keşke baştan bu haberi verseydiniz adminim zaten 1 aydır giremiyordum R-zoneye girince de hepsini bitiriverdim.

12. Minerva

Minerva Guest

Merhaba,

Paylaşmış olduğunuz miktarı sanıyorum ki güncel kurdan hesaplayarak paylaştınız. Ancak Uridium Bankası içeriği daha önceden hazırlanıp oyuna sunulmuş olan bir içerik olduğu için hesapladığınız miktarın yanlış çıkması büyük olasılıktır. Paylaşılan görsellerde Euro üzerinden fiyatı 2.99 olsa da Türk Lirası üzerinden ne kadar olacağının bilgisi henüz paylaşılmamıştır. Bu nedenle resmi bilgiyi veremiyor olsam da şu an bunu öğrenmeye çalışıyoruz ve öğrendiğimiz takdirde de forum üzerinden sizlerle paylaşacağız.

Bunu öğrenmiş olduğum için üzüldüm. Konu ile ilgili bilgim mesajımı yazdığım sırada oldu, daha önceden biliyor olsak duyuruya bunun eklemesini de yapardık. Ancak bizler de oyunculardan gelen geri bildirimler ile konudan haberdar olduk ve bu nedenle etkinlik duyurusuna da gerekli eklemeyi yaptık. Bu hata da düzeltildiği zaman forumdan gerekli duyuruyu yapacağız.

İsteğiniz üzere konunuz kilitlenmiştir.

İyi forumlar.

Manitu, .Paradoks. ve _ALPHA_ bunu beğendi.
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.