Uridium Bug Kullanıcıları

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve uludogan50 tarafından 18 Aralık 2020 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Kişi kendinden bilir işi.

2. oben

oben User

ne 500 milyonu adam bi uri yapmış sistem sayamamış nekadar olduğunu.

3. Adam 99 999 999 999 yani 100 milyar uridium sınırına dayanmış. Daha fazla uri olmuyomuş, en son buymuş urinin sınırı. Bann da almayacaklar silinirse urileri silinir ama aldıkları sınırsız malzemeler ? Elbette silinmeyecek. Bu durum da bugu görüp bann alırım eğer yaparsam diyen vatandaşlar da enayi gibi cubikon kesecekler. Teknik ekip sağolsun.

xeccex bunu beğendi.
  4. oben

oben User

ee madem öyle sende yap ozaman madem ban yok neden yapmıyon.

5. eğer bugdan banlama olursa tek serverdan bile en az 3-4 klan banlancak kimse banlama yapmıyor diye, en fazla sp ve ya uriyi silerler harcadığım yanımda kar kalır diye 23-24 lvl hesaplarına bile yaptılar merak etme demekki arkadas herşeye rağmen hakka girmek istememiş :)

6. Evet silseler devam ediyor bunlara birşey olmaz arkadaşlar. Amaç tr serverı ya da Darkorbiti komple bitirmek düğmeye basıldı yine söylüyorum kaçabilen kaçsın. Son aylar.

SLıPIYY bunu beğendi.
  7. oben

oben User

girmesinde zaten bu süreçte bizim yapmamız gereken oyuna fazla kapılmadan harcama yapmadan sabırlı beklemek yani yapanın yanına kar kaldı gibi görünsede kalmayacak elimizden gelen birşey yok bu forum yetkililerininde yok onları boş yere yıpratmanın gereği yok merkezede ulaşamıyoruz sabırdan başka yapacak bişey yok.

SLıPIYY bunu beğendi.
  8. öyle yeni bir sistem gelmeden bugların botların kapacanacağına söz vermeden bir yaptırım yapmadan anti bot yazılım sistemi veya yazılımcıyla darkorbit anlasma yapmadan oynamanın bir anlamı yok pvp server da oynarım kafam rahat olur en azından orda kimse hakkıma girmiyor.
    inan bana darkbotun ve pvp serverların yazılımcıları bu buglu oyundan daha yetenekli ve daha düzgündür

SLıPIYY ve tryhardD bunu beğendi.
  9. Zaten yetenekliler ama bu oyunun ekmeğine yağ sürüyorlar. Çıkartsalar Darkorbite bir rakip yok ederler bunu ama sanki arkadan anlaşmaları var gibi.

10. Karalı

Karalı User

Şimdi Paralı takvime bakın orada gördüğünüz tüm itemlerden binlerce hatta milyara itemine göre aylara varan rakamlar ile buga sokup sahip olduğunuzu düşünün. Şu an paralı takvim bugunda durum bu. Hani hangi cümle analatabilir durumu. Bu insanlara ne yapılacak acaba merak ediyorum yine birçok bugcu'ya yapıldığı gibi tp şp mi selecekler acaba.

Şu anda resme bakıyorumda şeref bugu çokmu hafif kaldı bu bugun yanında. Acaba daha nasıl buglar göreceğiz? Şeref bugunda diğer malzemeleri hiçe sayıp sadece şp'nını silen yönetim şimdi ne yapacak?

11. oben

oben User

bu konuda sana kesin katılıyorum zira oyunun oyuncuları koruyamadığı yerde pot şirketleri koruyor kolluyor adamlar hertürlü önlemi almışlar eksi şereften pushingden pet kesmeden aklına gelebilecek dezavantajdan oyuncuları kolluyorlar ama aksine oyun şirketi yapsada banlasam diye nöbett tutuyor.

12. Karalı

Karalı User

Farkındamısınız gelip de hop diyen bir admin yok! O kadar yazıyoruz, gömüyoruz, demediğimiz kalmadı. Bayadır bir tane olsun admin çıkıpta ne açıklama yaptı nede herhangi birşey yazdı!

Bu arada TR1-5 deyim sabahtan beri oyuna bağlanamadım. Girebilen varmı içinizde?

13. A
    Adamlar ne yapsın bu duruma maruz kalmak istemiyorlar onlarda bıktı bu Yazılım ekibinden.

14. Karalı

Karalı User

Bence DO ekibi bizim adminleri sallamıyo (biraz amiyane oldu özür) muhtemelen yazıyordur bizimkiler, fakat karşı taraf kapı duvar modunda muhtemelen. Üzülüyorum onlara aslında bide bizim gibi çoook mızıkçı, küççücük bir bağlantı probleminde bile ortalığı yıkan insanlarla uğraşıyolar.

15. Arkadaşlar, %400 kampanya gelmiş. Oyuna giremiyoruz ama alıp yastık altına atalım... İleride değerlenir. Teşekkürler DO. :)

Efsane ödül değil mi? :)

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 19 Aralık 2020
  16. _-Thanatos-_

_-Thanatos-_ Guest

Merhaba,

Uridium bug kullanıcıları için Merkez Ekibin cezai yaptırımı bu kadar basit olacağını düşünmüyorum. Henüz ne gibi işlemler yapıalcağını bilmediğimizden dolayı konuşmak için erken.
    Merkez Ekibe raporlanmaktadır.
    Bug paylaşımı cezai işleme tabii tutulmaktadır.
    Chat Takımımız yoğunluğa rağmen çalışmaya devam etmektedir. Oldukça büyük bir chat kadrosuna sahibiz. Yine de /report işlemini kullanabilirsiniz.
    Bunu cezai işlemden sonra anlayacağız.

İyi Forumlar.

17. oyunun kaynak kodlarıyla ugraşıyolar degiştiriyorlar darkorbitin buna çözüm bulması lazım başka türlü önune geçilemez porttan bile atlanmıyor oyun anında gidiyor size özelden ulaşabilsem videosu filan var linkini atardım gereken raporlamayı yapabilmeniz için şu ana kadar oyuna laf ediyorduk ama gel gör ki sorun oyunda degil oyunun içine eden kötü niyetli sırf gemi doldurup satış yapmak için ugraşanlardan dolayı oyun bozuluyormuş bunu anlamış olduk

18. .Paradoks.

.Paradoks. Guest

Konuyu şu şekilde cevap vereyim, bu açığı fark edip kısa sürede rapor ettik. Açığı kullanan kişilere karşı sadece ŞP\TP kesintisi değil daha ağır cezalar istedik. Doğrusu direkt sınırsız hesap kapatma istedim, gelecek hafta bu doğrultuda daha fazla bilgi elime geçince sizlerle paylaşacağım.

19. YΛNIK

YΛNIK User

Aynı hassasiyeti bot kullananlar için de uygulasanız ya ? Oyunun aktifliği düşer de yapımcı para kazanamaz diye mi korkuyorsunuz?

20. .Paradoks.

.Paradoks. Guest

Onları rapor etmediğimi kim söyledi? Şimdiye kadar yüzlercesini rapor ettim, ama onlar için ceza yetkim yok ne yazık ki.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.