Uridium Çekemiyorum.!

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve _01_ tarafından 14 Şubat 2014 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. _01_

_01_ User

Merhaba , benim sorunum uri çekememek, darkorbit dşında oyunlarda sorunsuz oyun parası çekebildiğim kartımla burda denediğimde sürekli ödeme sırasında bir hata oluştu uyarısı alıyorum. hesabımda yeterli para var bilgileri doğru girdiğime eminim fakat birtürlü olmuyor. acaba karalisteye mi alındım? kullandığım kartın yurtdışı ödemesine açık olduğunuda biliyorum ama olmuyor sürekli hata alıyorum. geçen x3te 150k çekmek için 1 kez 75 2 kez30 bin aldım oda ancak telefon ödemesi ile. kart ile birtürlü beceremiyorum. yardımcı olur musunuz.

iyi çalışmalar.

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 14 Şubat 2014
  2. Merhaba ,

İlk olarak durumu anlaşılır olarak support'a bildirip hesabınızın karaliste'de olup olmadığını sorup öğreniniz. Daha sonra kart ile ilgili support yada banka ile görüşüp alışveriş yapamama sebebini araştırıp öğrenmeye çalışın.

İyi forumlar.

3. _01_

_01_ User

şuan mtcgame adlı sitede hesabım var. darkorbit e her girdiğimde 139 tlye %33 indirimle 330k uridium alma imkanı geliyor ilk girişte. bu alılşveriş için e pin seçeneğide var fakat nasıl ayarlayabileceğimi tam olarak anlamadım. 139 tllik alışverişi yapmak için mtcgame sitesinden çekmenin zararı olur mu ve 139 tl yi epin ile tam olarak nasıl ayarlayabilirim yardımcı olabilir misiniz

4. Kullanıcı Köşesi > İndirim Paketinden Yararlanma konuya bakarsanız yardımcı olur.

5. Üyemizin bahsettiği konuyu incelerseniz yardımı olacaktır.

Kilitlenmesi uygundur.

İyi forumlar.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.