Uridium Harcama Önerisi

Konusu 'Yeni Başlayanlar' forumundadır ve lordm0zart tarafından 22 Ekim 2020 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. lordm0zart

lordm0zart User

Selamlar öncelikle
    Gemim solace ve 13 lf4 bulunmakta ( farklı çeşitlerde ,prometheus yok)
    zeus yok 10 parça toplandı ancak
    10 havoc , diroitler 7. seviye geliştirme indiriminde 11 yapmayı düşünüyorum
    solace için hız modülü var npc hasar için akik yongası biriktiriyorum
    26 argeyim
    petim 13 level toplama , hammadde ve kamikaze modülleri mevcut 2 adet 3 seviye radar 3 adet 4 seviye kurtarılan mal protokolü var
    burgu , güve uçuş düzenleri mevcut

2. benim tavsiyem kardeşim indirim +vip ile birlikte x2 günü OLMASINA GEREK YOK. hafta sonu 15 indirim geldiğinde baya yüksek karla bile abg dönebilirsin cumartesi gece yarısından pazar gecesine kadar bu sayede petin level alır yüksek sayıda elit cephane biriktiririsn kapıyı açmak için gglerden gelecek dosyalarla arge az da olsa gelir. bu şekilde uri kastıktan sonra bir sonraki x2 gününde tüm urinle beraber zeta dönersin benim önerim budur

*!..!*umur*!..!* bunu beğendi.
  3. DARK302

DARK302 User

kanka sana tavsiyem öncelikle gidip pro görevlerini yapman ardından arkadaşın dediği gibi abg dönmen ve arkasından da kappa ya birazcık yatırım yapmanı tavsiye ederim herkül çok önemli unutma ancak x4 ve cephane durumunu düşünürsek o urinin tamamına abg dönersen 2 3 hafta sonu eline çok sağlam cephane geçmiş olacak, indirim ve vip ile abg dönerken uridiumun azalmadığını göreceksin kapılardaki yaratıkların ve kapı ödülleri harcadığın uridiumun yaklaşık olarak 5k falan fazlasını çıkartıcaktır her sette o yüzden biraz kendini kasıp cephane biriktirirsen daha sonrasında zeusu uri ile alıp biraz daha prometheus a yönelirsen gelecek olan eternal gate de çok çok rahat edebileceğini tahmin ediyorum

4. lordm0zart

lordm0zart User

400 k x4 ve 2 milyona yakın sab x2 x3 var

5. DARK302

DARK302 User

yeterli olmayacaktır emin olabilirsin kral <3

6. lordm0zart

lordm0zart User

ne için ama :D , klanım yok eski bir oyuncuyum oyunda gördüğüm kadarıyla artık oyun kültürü arkadaşlık eğlenceden ziyade pve ve rütbe kasma rekabeti daha ön planda zaten haritalarda aktif oyuncu bulmak zor , cubi dönenler yok artık :D

7. DARK302

DARK302 User

şu anki durumda herkes her şeye x4 sıktığı için ayrıca eternal gatede x4 kullanacağın için yetmeyeceğini söyledim kral. :D Ayrıca 1-5 de isen bulayım seni alayım klana kanka

8. oldukça ethernal gate demişsiniz ama aynısı gibi bir kapı vermezler bu sefer muhtemelen

9. lordm0zart

lordm0zart User

vru yum kanki

10. 1-5ten kastı tr1-5teysen :D Şirketinle ne alakası olabilir ki adam harita mı versin :D Bu arada kappa yap. Abg boş işi gibi geliyor, cephane falan veriyor evet dedikleri ne kadar doğru olsa da herküller full değil prometheuslar hiç yok. Seri x4 cephane kasmanın zamanı değil bence. Herculesleri tamamla, uridium artarsa sonra zeta yapıp prometheus için anahtar topla, hem yanında arge de yapmış olursun.

11. lordm0zart

lordm0zart User

prometheusu yapamamamın nedeni eski oyuncu olduğumdan dolayı seprom beslemem vardı ( bugla değil) bitmesini bekliyorum görevlere başlayacağım

12. T-129ATK-

T-129ATK- User

abl lazeri birleştir 2buçuk m ilerideki etkinlikte sana lazım olacak çünkü 2buçuk m abl lazeri ile 2 veya 3 m uri kasabilirsin 3 m urinin sana faydası olur

13. ethernal gate ne zaman gelecek biliyor musunuz?

14. abl lazeri ne için gerekli tam olarak söyleyebilir misiniz

15. DARK302

DARK302 User

herhangi bir bilgim yok yakın zamanda gelirse ne ala.
    verebilirler de belli olmaz ki o

16. _-Thanatos-_

_-Thanatos-_ Guest

Merhaba,

Prometheus Lazer Topu görevlerinizi yapın. Daha sonra kazanmış olduğunuz uridiumlar ile birlikte Zeta kapısı yapmanız> yeni prometheus lazer toplarınız için alt yapı hazırlayacaktır. Zeta kapısını yalnızca Havoc diroit tasarımı için değil; gelişimimizi hızlandırmak adına yapmaktayız.

İyi Forumlar.

17. T-129ATK-

T-129ATK- User

25k abl için 10k x4 indirim desteğin varsa 7k uri ve 1.5k rinüsk( rinüske bidaha bakmalısın ) 700k 500k x4 = 2.5m abl yapar 2.5 x4 demek bu ethernal kapısında 2.5m abl lazerini kullanarak 2veya 3m uri yaparsın yani 700k uriyi 3-4m uriye çeviriyorsun tabi yanlış ta düşünüyor olabilirim