Uridium Harcama Tavsiyesi

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve Last_Repent tarafından 28 Ekim 2020 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. Merhaba, yaklaşık 600k kadar uridiumum var ve indirim+vip mevcut. Sizce 5-6 kappa mı yapmalıyım yoksa 580k uridiuma zeus mu birleştirmeliyim? Ya da bu ikisi yerine daha iyi bir öneriniz var mıdır?

Gemimin özellikleri: solace, 8 iris, full havoc, 2 herkül, 13 pro, 2b03.
    Apis 33 parçada, Zeus 20 parçada.

2. Merhaba, uridium ile zeus parçası almak yerine zeta yapıp kutuları topluca açmak daha faydalı olur diye düşünüyorum. Şu an proları tamamlamak istemiyorsanız herkulleri yapmak mantıklı. Çifte odul günü bu haftasonu göremedim, eğer olsaydı zetayı tavsiye ederdim

3. _-Thanatos-_

_-Thanatos-_ Guest

Merhaba,

Havoc ve Prometheus Lazer Topunu öncelikle tamamlamanız; harita ve kapılarda daha hızlı kasılmanazı sağlayacaktır. Öncelikle Zeta kapısının ödüllerinden dolayı Zetay yönelmeniz daha yararlı olacaktır. Zeus ve Apis diroitleri ilerleyen süreçlerde kendi kendine tamamlanacaktır. İlerleyiş tavsiyesi almak adına da Buraya bakabilirsiniz.

İyi Forumlar.

4. BUKANN

BUKANN User

bir modumuz derdi ki zeta zeta zeta :D

_-Thanatos-_ bunu beğendi.
  5. 2 Kat gününde bitirene kadar zeta yap derim, hem pro için anahtar kasarsın hem argen gelişir, hem elit gelir