Uridium harcama

Konusu 'Yeni Başlayanlar' forumundadır ve ReiSauraN tarafından 30 Ocak 2019 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. ReiSauraN

ReiSauraN User

arkadaşlar herkesin muzdarip olduğu konu uridumu neye harcayayım ? 24 normal lf4 1 kararsız 26 arge 8 iris 1 havoc venom lu bir gemiyim önceliğim zeta ile havocları fulleyip herculese dönmek fakat pala toplayarak gg açabiliyorum diroit düzenlerimde var neye harcayayım bilemiyorum.
    Sizce yavaştan diroitleri %100 olmak şartı ile geliştireyim mi ?

2. .Kuasar.

.Kuasar. Guest

Merhaba,

Konunuzu uygun bölüme taşıdım.

Droitlerinizi veya petinizi geliştirebilirsiniz. Oynama tarzınıza göre hangi konuda eksiklik yaşıyoruz onları tamamlamanızı öneririm.

İyi forumlar.

_ALPHA_ bunu beğendi.
  3. .Paradoks.

.Paradoks. Guest

Merhaba,

Şahsi görüşüm elinizdeki uridiumu Zeta yapmaya harcamanız yönünde olacaktır. Bu sayede hem ganimet anahtarı, hem cephane, hemde havoç tasarımı kazanabilirsiniz.

İyi oyunlar dilerim.

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 1 Şubat 2019
    _ALPHA_ bunu beğendi.
  4. merhaba öncelikle urıdıumunu geliştirmeye harcıcaksan ya indirim paketi çek yada indirim saatlerini bekle ve 100 olarak at apisin yoksa eğer zeta dön sürekli anahtarlarla apisi tamamla