Uridium ile ne almalıyım

Konusu 'Yeni Başlayanlar' forumundadır ve -!!!SLAYER!!!- tarafından 27 Ocak 2019 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. görünenler dışında 5 lf3 daha var 8 iris pet3 lvl hiç modül yok skylab 10 level yavaş yavaş arttırıyorum arge 0 level 11 12 olup yeni harita görevlerini yapmayı düşünüyorum
    29(62 oldu) zeta parçam var 2x gk gününde yapıp çift havoc almayı düşünüyorum sizce urileri neye harcamalıyım neye yönelmeliyim (130k uridium)

Edit:uridium 130k oldu level 14 oldu skylab 16-17-18 civarında 62 zeta parçası

Son düzenlenen: 21 Şubat 2019
  2. Manitu

Manitu Guest

Merhaba,

Öncelikle aramıza hoşgeldiniz demek istiyorum. Şu an uridium harcamak için erken diye düşünüyorum, prometheus lazeri için görev yapabilir, uridium kasabilir, seviye atladıkça P.E.T'inizi donatabilirsiniz. Öncelikle Kamikaze 3 modülü almanızı öneririm. Tabi ki diroit düzenlerini de unutmamak gerekir, en kısa zamanda Burgu-Güve-Kalp üçlüsüne sahip olmalısınız. Zeta kapısı yapıyor olmak çok doğru bir karar olmuş, böylece gelen günlük dosyaları ile arge basabilirsiniz. Şimdiden kolay gelsin efenim, iyi oyunlar :)

İyi forumlar.

3. Renegade64

Renegade64 User

pete kami 3 alıp seri seri zeta dönmek senin için en mantıklısı olur bu şekilde arge lf4 apis zeus ve havoclarını fullemiş olursun zamanla

4. şuanda 130k uridium var bununla ne almalıyım vip çekip indirimli almayı düşünüyorum arge veya pet modülü olabilir pet daha 6 lv 8 yapıp 3 lv modül alırım

5. uzayl80

uzayl80 User

argeyi zetayla yaparsın vip cekip 130k uriyide uçuş düzeni al derim yada zeta kapı acmaya bak derim 2 tercih arasında karar verebilirsin

6. hangi düzeni tavsiye edersiniz

7. uzayl80

uzayl80 User

cogu arkadaş kalp burgu güve elmas tavsiye ediyor npc için dersen bariyer düzen derim yinede karar senin yazmış oldugum düzenleri incele sonra tercih yaparsın başlangıç olarak

8. hocam burgu alabilirsin ancak ben zetaya yönelmeni tavsiye ederim verdiği ödüller herzaman tatmin edici 50(75 k üri) sandıkanahtarı 100 (30k üri) arastırma dosyası 25 k beyaz 50 k üri (npclerle beraber) acma maliyeti olarak indirim ve haftasonu indirimiyle 120 k üriye acılabilir getirisi götürüsündne çok daha fazla anlıycagın ama droit düzeni alacaksanda burgu en iyisi %20 hasar artısı saglar ancak senın hasarının çok olmadıgını goruyorum o yuzden işine yaramayabilir burgu elmas kalp yada güve, ama güve sadece zeta yapmakta işine yarar buna eminim falanda alabilirsin , elmas alırsan agır konfi diziginde 2.6 k kalkan yenilenmesi kazanırsın bu sayede oturara kristalon falan kesebilirsn tamamen sana kalmıs

.Paradoks. bunu beğendi.