uridium kampanyası ile ilgili

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve xXGöKMeLixX tarafından 1 Şubat 2014 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. dün 30.000 uridium %33 tasarruf kampayası geldi 14 tl oluyodu bide x2 vardı alıyım dedim aldım 60 k uri geldi sonra yan çara gireyim dedim girdim %80 tassaruf gelmezmi 30 k uri 5 tl denk geliyo ama niye öteki çarımda 14 tl olduki

2. KARANLIK

KARANLIK User

Her hesaba farklı avantajlar sağlanmıştır ve bir kullanımlıktır.Her üyeye aynı avantaj sağlanamdı farklı farklı paketler için indirimler yapıldı.

3. ama başkası 5 tl ye alıyor ben 14 tl adaletsizlik oluyo

4. KARANLIK

KARANLIK User

Haksızlık olmuyor.İkinizede aynı avantaj sağlanmış olmayabilir.Birine 5.000 uridiumluk avantaj sağlanmışken diğerine 75.000 uridiumluk avantaj sağlanmış olabilir

5. hayır ben şunu anlatmak istiyorum bir kişiye 30 k uri 14 tl iken niye diğer kişiye 30 k uri 5 tl oluyo

6. bendede arada oluyo

7. Merhaba ,

Birinde %33 avantajlı paket diğerinde ise %80 avantajlı paket varmış. %33 olanda 14 TL iken %80 olanda ise 5 TL olmuş.

Konu hakkında isterseniz support'a mesaj yollayınız. En net cevabı vereceklerdir.

Kilitlenmesi uygundur.

İyi forumlar.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.