uridium kampanyası ile ilgili

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve xXGöKMeLixX tarafından 1 Şubat 2014 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. dün oyuna girdim anasayfamda kampanya vardı 30.000 uridium 14 tl geliyormuş alıyım dedim aldım x2 vardı bide 60.000 oldu sonra bugün yan çarıma girdim baktım %80 tasarruf yazıyo anasayfada 30 k uri 5 tl geliyo ama bu çarım kötü zaten diye çekmedim uri yani anlatmak istedğim niye bi çarımda 14 tl öteki çarımda 5 tl haksızlık 9 tl param gitti 9 tl çok değil ama öğrenciyim kontörüm yok fazla

2. Aerodactil

Aerodactil User

Benim bildiğim kadarıyla malesef yapılacak bir şey yok. Bu kampanyanlar sistem tarafından hesabın durumuna göre verildiğinden her hesapta aynı kampanya olmayabiliyor ama siz kampanyadan yararlandıkan sonra sistem otomatikman size uygun başka bir kampanya veriyor.

3. Merhaba ,

Teknik Konular bölümündeki konunuza cevap verdim. Ayrıca farklı bölümlere aynı konuyu tekrar açmanıza gerek yoktur.

Kilitlenmesi uygundur.

İyi forumlar.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.