Duyuru Uridium Kasası

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve 47OkYaNuS47 tarafından 1 May 2019 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Zaman dolmadan Uridium Kasanızı doldurun! Günlük görevleri tamamlayarak kasanızı Uridium ile doldurun. Dolduğu zaman harika bir anlaşma ile Uridium Kasasını açabilirsiniz.

2-17 Mayıs tarihleri arasında bu yeni özellikten yararlanmayı unutmayın. İnşallah her günlük görev 100 urıdıum değildir kasanın fiyatı tr ıle cevrıldıgınde 16 tl edıyor sanırım

2. xxkubixx

xxkubixx User

34bin uri için 16 lira vermez kimse.

3. Anladığım kadarıyla günlük görevlerden elde ettiğimiz puanlar ile 34.500 topladığımızda gerçek para ile 34.500 uridium alabiliyoruz.

Eğer bu şekilde ise x4 de uridium çekin daha iyi hiçde görev yapacam sıkıntısına girmezsinizde. Ayrıca fiyatıda 15-20 lira arası birşey olur, x4 de 15 bin uridium çekersin 60 bin uridium alırsın. Yanında 3 günlük tp veya şeref desteğinde geliyor

Banka işi yapmakta bu kadar isteklilerse vadeli mevduat hesabı gibi elimizdeki uridium ve kredileri verelim ve kullanmadığımız süre içinde faiziyle kredi ve uridium alalım bu daha güzel olur. Bunuda aylık şeklinde satarsınız fiyatıda makul olursa tamamdır

Son düzenlenen: 1 May 2019
    -İDALI-, neor ve Siyonist bunu beğendi.
  4. oben

oben User

bu 34 500 puan arkadaşlar uri miktarı belli değil büyük ihtimalle uri miktarı siprizdir do pek sever dipsiz kuyuya taş attırmayı..34 500 puana 100bin ile 500 bin uri arası ihtimal koyar oda ne hikmetse hep 100bin denk gelir...sorarsın 500 bin alan varmı alan yok maalesef..ihtimalinin incünün boncunun iğne de3liği ya tutarsa...

5. Minerva

Minerva Guest

Merhaba,

Forumda tamamen büyük harf kullanmak yasaktır. Bu nedenle konu başlığınız düzenlenmiştir.

Başka bir konuda arkadaşımın cevaplamış olduğu gibi:
    Gelecek olan yeni özelliğin duyurusu forum üzerinden sizlerle yapılmıştır ve görseller örnek teşkil etmektedir. Son dakika değişiklikleri yaşanabilir ve biriktirilmesi gereken uridium miktarı değişiklik gösterebilir. Uridium Bankası'nda biriken uridiumların kaç Türk Lirası'na alınacağının bilgisi de elimizde bulunmadığı için güncel kurdan hesaplayarak yorum yapmak çok sağlıklı olmayacaktır. Etkinlik başladığında detaylarını göreceğiz. :)

Konu ile ilgili başka sorunuz yoksa kilitlenmesini talep edebilirsiniz.

İyi forumlar.

.Paradoks. bunu beğendi.
  6. etkinlik baslamamis simdi baktim ne gorev ne kasa var

7. evet ben de göremiyorum

8. the_flood

the_flood User

sabah reset ten sonra başlar etkinlik :)

9. Minerva

Minerva Guest

Merhabalar,

Gün içerisinde yapılacak olan güncellemeyle birlikte etkinlik de başlayacaktır.

İyi forumlar.

10. Minerva onu bizde biliyoruz ama güncelleme ne zaman

11. DaglıAcS

DaglıAcS User

okadar sacmakı kendimi asacam :D

şöyle 300bin uri flaan olsa 20tlye cunku oyundada ugrasıyoruz bırıktırmeye

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 2 May 2019
  12. Minerva

Minerva Guest

Merhaba,

Sizlerin de bildiği gibi her perşembe yapılan güncellemelerle oyun işleyişindeki minik sıkıntılar giderilmekte ve eklenecek yeni içerikler eklenmektedir. Mesajımda belirtmiş olduğum güncelleme de bu güncellemedir. Uridium Kasası içeriği oyuna eklenmiş bulunmaktadır.

Konuyla ilgili başka sorunuz yoksa kilitlenmesini talep edebilirsiniz.

İyi forumlar.

13. Şimdi 34.500 puan topladığımızda parayla 34.500 uridium mu alacağız? Ve ne kadar parayla alınıyor?

*VRU*-MAFYASI-[S_A] bunu beğendi.
  14. Minerva

Minerva Guest

Merhaba,

Evet gerekli miktarı topladığınızda bu uridiumu satın alabileceksiniz. Satın alma için ücret görsellerde 2.99€ olarak görünüyor olsa da güncel kurdan hesaplayarak tahmini bir değer oluşturmak çok doğru olmayacaktır, çünkü muhtemelen bu içerik oyuna eklenmeden önce kaç Türk Lirası'na satılacağına da karar verilmiştir ancak bizlere bununla ilgili ulaştırılmış bir bilgi mevcut değildir. Şahsım adına ben de daha bu bankayı dolduramadığım için ne kadara satıldığını bilemiyorum.

İyi forumlar.

15. BSYO

BSYO User

buna 16 17 lra vereceğime helix de çeker 60k uri alırım daha iyi neyin kafası bu değil uri kasası patates kasası bile olmaz bundan

16. şu soruların cevaplarını sorar mısınız yetkili kişilere sayın moderatörler ayrıntıları öğrendiğimizde belki bu etkinliğe katılmayı tercih etmeyeceğiz ve anladığım kadarıyla uzun soluklu kasayı doldurmak sonunda hayal kırıklığı yaşamak istemez kimse

17. Minerva

Minerva Guest

Merhaba,

Öncelikle "şu soruların cevaplarını sorar mısınız yetkili kişilere sayın moderatörler" şeklinde mesajınıza başlamış olmanızı açıkcası kırıcı bulmaktayım. Bizlerin burada sadece sizlere yardımcı olmaya çalıştığını lütfen unutmayın. Bu konuda zaten bilgi almaya çalışıyor iken ve bunu aldığımızda da burada paylaşacakken sanki oturmuşuz koltuğumuza da sadece "Bilmiyoruz maalesef" cevabı veriyormuşuz gibi davranmayın lütfen. Elimizden gelenin en iyisini her zaman yapmaya çalışıyoruz ve bunu da sürdürmeye devam edeceğiz sizler için. O nedenle lütfen yeterli bilginizin olmadığı durumlar hakkında yargılara kapılıp bizleri böyle ithamlar altında bırakmayın.

Ödenmesi gereken miktarı bilmeden görevleri tamamlayarak sonunda hayal kırıklığı yaşamak istememenizi anlayabiliyorum. Bizler de tam da bu nedenle en kısa zamanda satın alım için gereken miktarı öğrenip sizlere ileteceğiz.

İyi forumlar.

18. E şimdi ben anlamadım duyuruda görev almayın demişsiniz nasıl iş yapıyorsunuz hata var diyorsunuz şakamısınız ya

19. Minerva

Minerva Guest

Merhaba,

Üslubunuz nedeniyle sizi uyarıyorum, lütfen atacağınız mesajlarda daha dikkatli olun.
    Oyunculardan gelen geri bildirimler doğrultusunda günlük görevler içerisindeki R-Zone görevlerini bitirme sonucu Uridium Bankası'na uridiumun eklenmesinde sorunlar olduğunu öğrendik. Bu nedenle de eğer Uridium Bankası'nı doldurmak için bu görevleri yapmayı planlıyorsanız hata çözülene kadar tamamlamamanız gerektiğinin duyurusunu yaptık. Diğer günlük görevlerde herhangi bir sıkıntı bulunmamaktadır ve bunları tamamladığınızda Uridium Bankası'na uridium doğru bir şekilde eklenecektir.

İyi forumlar.

20. Sayın modum amacım dışında yazma üslubumdan dolayı yanlıs anlattım kendimi sanırım sizi kırmak gibi bir amacım yoktu forumu takip eden birisi olarak sizlerin imkanlarınız dahilinde elinizden geleni yaptığınızı biliyorum sizi kırdıysam eğer öncelikle özür dilerim. Etkinlikler hakkında darkorbit ekibiyle istediğinizde soru sorup cevap alabileceğiniz bir iletişim kanalınız olduğunu düşünerek biraz da aceleyle öyle yazmıştım daha dikkatli olacağım iyi forumlar diliyorum :)

.Paradoks. ve Minerva bunu beğendi.
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.