Duyuru Uridium Kasası

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve 47OkYaNuS47 tarafından 1 May 2019 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Lyngvia

Lyngvia Guest

Merhaba,

Nazik tavrınız için teşekkür ederim. Maalesef merkez ile hemen yazayım hemen cevap alayım tarzı bir iletişim sistemimiz bulunmamaktadır. Gerekli gördüğümüz durumlarda onlara mail/mesaj yolu ile ulaşıp dönüş beklememiz gerekiyor. Ne kadar süre içerisinde dönecekleri hakkında da net bir bilgi alamıyoruz. Ama bu konu hakkında bir bilgi edindiğimiz takdirde hemen sizlere ulaşacağımızdan şüpheniz olmasın.

İyi forumlar.

2. gunluk gorevlere baktim ne puan var nw gorev var bu etkinlikten birsey anlamadim

3. the_flood

the_flood User

görünen şu ki her bir görevin sistemde kayıtlı puanı var.yaptıkça dolacak ve bizde o puanı uri olarak alacağız ama para vererek.Bana bundan daha saçma bir şey gösterin bu oyunda,bırakırım bu oyunu.Kesin IQ su yüksek ama IQ nun ne olduğunu bilmeyen bazı oyuncular istemişlerdir günlük görevlerde uri alamıyoruz diye :cool:.Aha alın işte ama parayla o_O

4. Günlük görevleri bitirdiğinizde, görev başına 2150 puan veriyor. Günlük göreviniz varsa bitirin. Puanınızın arttığını göreceksiniz.

Mevcut günlük görevleri yaptığınızda puan sayıyor.
    50 streuner, 3 devolarium, 20 mordon, x3'de 40 terbium, lazer atışı yapmadan 30 saimon kes gibi var olan görevleri yapın.

Son düzenlenen: 2 May 2019
    Manitu bunu beğendi.
  5. 3 gorev yaptım suana kadar ve 4300 puan bırıktı
    R-zonede aldıgım gorevden puan eklenmedı bır hata oldugunu sımdı okudum forumdan gecmıs olsun bana :D

Manitu, .Paradoks. ve Sempatik.57 bunu beğendi.
  6. .maxpayne

.maxpayne User

görevleri nerden alacam birde bence birinin normalde yönetimle cepten görüşebilmesi gerekir

7. Rastaman38

Rastaman38 User

Günlük görevleri alarak puan toplayabilirsin

8. Labirent

Labirent Guest

Merhaba,

Cevap veren üyemize teşekkür ederiz.
    Günlük görevleri yaparak kasanızı uridium ile doldurabilirsiniz :)
    Bunu için NYX e giderek günlük görevler sekmesine tıklayabilirsiniz.

İyi forumlar

9. Bu sorumla ilgili bir gelişme yok mu hala ?

10. .maxpayne

.maxpayne User

cevap yazarlar büyük harfle yazarsan yanlış oldu diye uyarırlar

11. BETERBÖCEK

BETERBÖCEK Guest

Merhabalar,

Bilgisi gelmeden cevap veremeyiz, geldiği anda emin olun siz sormadan duyurusunu yayınlarız. Ve insanları yanlış yönlendirmeyiniz, kurala aykırı bir şeyi yönlendirmek ve haksız itham etmek çok daha büyük bir hatadır, yanlıştır; tekrarlamaktan kaçınınız.

İyi forumlar diliyorum...

12. Bi site vardı forum sitesi, darkorbit haberlerini veriyor valla bu forumdan daha etkili birde yabancı site değil yani, Türkiye ile merkez arasında çok büyük bir iletişimsizlik var bu çok net, yapın arkdaşlar günlük görevleri zt uzun süren birşey değil hiç işe yarar birşey olmasa bile lazer üretiminde kullanırsınız.

13. Lyngvia

Lyngvia Guest

Merhaba,

Bigpoint şirketine ait olmayan bütün sitelerden uzak durmanızı tavsiye ederim. Paylaşılan içerikler yalan bilgiler, dolandırıcı içerikler olabiliyor. İletişim konusunda merkez ekip bir haberi diğer tüm Darkorbit Ekiplerine ne zaman gönderiyorsa bize de aynı anda gönderiyor. Bu konuda lütfen asılsız ithamlarda bulunmayınız.

İyi forumlar.

Manitu ve .Paradoks. bunu beğendi.
  14. sayın moderatörler günlük görevlerden yaratık kesme görevlerinden sadece birisi mi yapılabiliyor birisini kabul edip yaptığımda diğerleri yok oluyor direkt

15. Minerva

Minerva Guest

Merhaba,

Ödülü tetrahthin olan kolay/orta/zor zorluklarda üç farklı görev mevcuttur. Bunlardan yalnızca birini tamamlayabilirsiniz.

İyi forumlar.

16. [​IMG]

Uridium kasasını tamamladım. Fiyat belirli fakat bu fiyata ne kadar uridium alacağımız yazmıyor? Konu hakkında bilgisi olan beni bilgilendirebilir mi?

17. Lyngvia

Lyngvia Guest

Merhaba,

Topladığınız kadar (34.500) uridium kazanacaksınız.

İyi forumlar.

Sempatik.57 bunu beğendi.
  18. helix *4 alışverişinden %3,1 daha az kârlı. yine de fena saıylmaz fiyat
    lakin helix varken niye burdan alalım. biraz daha cazip olmasını beklerdik. ayda bir kere açılsa 1.30 , 2.50 , 5.90 gibi bir fiyata satılsa en azından bu görevleri yapmak için bile online olurdu insan.

19. HSWCloud

HSWCloud User

saçmalık ..

8.90 TL = 34.500 uridium

şuana kadar oyuna gelen etkinliklerin en saçması, en boş etkinliği.

Rastaman38 bunu beğendi.
  20. _01_

_01_ User

şu etkinlik için yazılan her satır kod zarar yemin ediyorum :) en azından helix ile birleştirilseydi de (birleşiyor mu bilmiyorum birleşiyorsa beni düzeltin)uğraşanlar (ben değil) için iş görür nitelikte olsaydı

Rastaman38 bunu beğendi.
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.