Duyuru Uridium Kasası

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve 47OkYaNuS47 tarafından 1 May 2019 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Bu durum helix ile birleşmediği sürece anlamsız. Birleşip birleşmediğini ise denemedim lakin birleşmediği yönünde kanaatim.

2. Helix ile birlestirilirse 34x4:136.000 uridium olurdu yani 10 tlye 136 k uri eğer böyle olursa x4 teki 16 tllik 60 k uri değersiz olur

3. HSWCloud

HSWCloud User

Bence rastgele 100k - 500k arası uridium verse daha iyi olabilirdi.

4. Sevgili kardeşim yaptıkları ''etkinlik''.

Sempatik.57 ve Makinist.57 bunu beğendi.
  5. _01_

_01_ User

hocam bir kereliğine alınabilen bir şey 60k uriyi değersiz yapmaz sonuçta bu bir etkinlik arkadaşın da dediği gibi, helixte alınan urilerde bu etkinliği değersiz yapıyor senin mantığına göre bakarsak?

ASİL-DENİZCi ve Sempatik.57 bunu beğendi.
  6. Bilgilendirme için teşekkür ederim sayın modum.

Labirent bunu beğendi.
  7. ZeßaNi08

ZeßaNi08 User

Ödülün ne olduğu belli değil alırken 8.90 tl ye etkinlik diye çıkarmışsınız milleti dolandırmaktan başka bir şey değil. En başında söyleseniz ödülün 34.500 uri olduğunu yapmaya zaman harcamazdık. Neyse darkorbitten daha fazlası beklenemezdi zaten başımızın gözümüzün sadakası olsun .....

8. Minerva

Minerva Guest

Merhaba,

Etkinlik duyurusu yapıldığı andan itibaren 34.500 uridiumun günlük görevler tamamlanarak biriktirileceği ve sonrasında satın alınabileceği belliydi. Duyuruyu buradan inceleyebilirsiniz. Belli olmayan tek şey bu uridiumun ne kadara satın alınacağı idi ve onu da kısa bir süre sonra duyuruya ekleyerek forumda sizlerin bilgisine sunduk.

Oyundaki etkinlikler ve içeriklerin detayları için forumdaki duyuruları incelemenizi öneririm.

İyi forumlar.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.