Destek Uridium Kasma Önerisi

Konusu 'Yeni Başlayanlar' forumundadır ve SEPTEMBER tarafından 22 Kasım 2020 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. SEPTEMBER

SEPTEMBER User

Merhaba,ben 35 arge (2 tanesi bağlayıcı ışın2,gerisi savaş savunma) 13 prpmetheus gerisi magma hp yansıma serisi lazere sahip full havoc bir gemiyim.PETimde 11 adet 3 level anti uzaylı 1 adet 4 level anti uzaylı 10 adet 3 level radar 1 adet 4 level radar 3 adet 4 level kurtarılan mal 3 adet 3 level kurtarılan mal oto toplayıcı hammadde toplayıcı kamikaze vs hep üç level modüller var.Oyunda 5-3 te hileciler sürekli palladium topladığı için pala toplayasım gelmiyor ve zaman yiyor.Kutunun belli bir soğuma süresi var bir yerden sonra geliri gideri zor karşılıyor.Boş boş npc kesmek de istemiyorum.Elimdeki imkanlarla günümü oyuna heba etmeden en hızlı verimli nasıl uri,gg vs kasabilirim.
    Yaptıklarım;
    1-kutu toplamak protokolleri dizip
    2-günlük görevleri sektirmeden yapmak
    3-palladiumda işkence gibi hilecilerin arasında elimle pala toplamak
    4-GG basınca gelen elitlerle ara ara cubi dönmek(pro ve günlük dosyası için zeta basıyorum hep)
    5-PET e yaptığım yatırımın da etkisiyle BL de ara ara rinusk kasmak
    6-Normal görevleri ara ara yaparak eritmek(21 lvl)
    Daha başka ne yapabilirim fikirlerinize açığım ve daha hızlı ve zevk alarak fullenmeye çalışmak istiyorum(ne kadar mümkünse tabii)
    NOT:Oyuna para harcayıp katlayıcı veya vip alıp kamiyle vubi npc vs dönmek seçeneklerim arasında değil kesinlikle.
    NOT2:Centurion,Keres,Hammerclaw ve solace modülleri hariç tüm gemilere sahibim.

2. Önce promeus fulle sonra ebedi enternal kapısı yapabilirsin.

Uri tp şeref kasarsın 20 lvl için IAC toplarsın.

Arkadaş grubun varsa seri lowda yaparsın.

Tek ise kristallon kesebilirsin.

Palladium işini biliyon zaten ;)

3. _-Thanatos-_

_-Thanatos-_ Guest

Merhaba,

Uridium en rahat X-BL haritasında Invoke NPC'sinden veya X-6 Haritasında Cubikon NPC'sinden kasılır. Ancak ileriye dönük yatırım yapmak isterseniz; Palladium hammaddesi toplayarak A-B-G kapısı yapabilirsiniz.

İyi Forumlar.

polatalemdar311 bunu beğendi.
  4. Diriliş27

Diriliş27 User

üstad seri cubi dönmeni veya 4-5 te seri boss tallon dönemi tavsiye ederim geminin gücünü hesaba katarsak saatte 10k dan bile fazla uridium kasabilirsin palladıum toplamak maliyetli tavsiye etmem