uridium kasma taktiği verin

Konusu 'Yeni Başlayanlar' forumundadır ve GLADYATÖR01 tarafından 12 Aralık 2018 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Ozaman ben ne kessem uri kasarım.sizce talon ve talinmi kesim yoksa streuneRmi? Venom avcı konfiyle hem hızlı olur hemde güçlü ben öyle düşübdüm ya siz?iyi günler(bu arada vip alma şansım yok)

2. dtgoktas

dtgoktas User

kardeşim pala topla zeta yap. her zetada 50 kutu 100 de dosya veriyor onlarla yavaş yavaş eksiklerin giderilecek. hem havoc hem de diğerleri kesinlikle pala sıkılırsan da diğerlerini yapartsın

3. .maxpayne

.maxpayne User

full elit düşman kes spartan lı o zaman muhteşem kasarsın sinsice yaklaş kes

4. Manitu

Manitu Guest

Merhaba,

Bu tamamen size kalmış bir seçimdir. Ben uridium ihtiyacım olduğumda x-7 haritasında seri şekilde Boss Kristallon kesiyorum, kutu veya palladium toplamak sıkıcı oluyorken Npc kesmek daha zevk veriyor :) Bu nedenle ben de sizlere kristallon veya cubikon kesmenizi tavsiye edeceğim.

İyi forumlar.

5. .maxpayne

.maxpayne User

seprom nerden bulacak arkadaş

6. Eski

Eski User

tüp taktır abi. Bu arada petin harcadığı yakıt topladığı malzemenin yanında devede kulak yani.

7. Moderatöre katılıyorum.kutu ve pala toplamak çok sıkıcı.yaratık keserim promerium besleme var 500k .hergün 8k promerium atıyorum.ortalama vuruşum:6.5k-7k arası değişiyor.sizce napayım?bence talon ve talin kesmek mantıklı geliyor saatte kaç k kasabilirim? x1 ve credilik roketlerden atacam zaten roketler seprom besli

Kardeş ben daha adamları 50km öteden gördümmü kaçmaya başlıyorum adam sayborg halkada beni yakalıyor

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 20 Aralık 2018
  8. bu aralar ice meteorid var ona git kardesm kasarsın baya üri bos oldukcada tallon kes cubi kes kolay gelsin smdiden

9. Tamam.başka tkatikler olursa yaziniz. Ben simdilik cubide takilacam.bu arada kasilmak icin burgumu elmasmi alim?sizce seri icin?

10. .Paradoks.

.Paradoks. Guest

Kasılma için vuruşunuzun yüksek olması iyidir. Burgu droid düzeninin seçimi size daha etkin şekilde yardımcı olacaktır.

11. Tamam.moderatörüm.ama Ben saate cubide kaç k uri kasabilirim.grup var ama Ben tek basima kaliyorum daha cok uri gelmesi icin.iyi gunler :D

12. Düzenbaz

Düzenbaz User

pet fazla bişey yakmıyor ki arkadaşın petinin levelide düşüktür 15k toplasa max 1k-1.5k pete yakıt alır

13. uzayl80

uzayl80 User

yazılanlar aklında olsun fakat en güzel uriyi yeni haitalarda talin talon streuner falan kes derim ne cıkarsa önüne dogra gitsin daha cabuk uri kasarsın zeta için pala işi biraz yaş toplatmazlar palayı millet suan anahtar için kapı yapacak malum yeni gemi falan geldi pet varsa leveli düşükse onlada sen yaratık keserken kutu toplasın az yakıt harcar fakat level yüksekse harcadıgı yakıt artar daha cabuk kasılmak için irislere full lazer gemi yarı kalkan yarı hız cek gemi hızlıysa venom gibi gemi kulanabilirsin bosslarda tekil basar devam edersin

montaja girdi seprom :D bilmiyonmu

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 22 Aralık 2018
  14. .Kuasar.

.Kuasar. Guest

Merhaba,

Lütfen ard arda mesaj yazmayınız. Mesajlarınız birleştirildi.

İyi forumlar.

15. arkadaslar ben şimdi promerium beslemeyle kasiliyorum elit yok sadece x1 var sizce nasil kasilacam eger ri kasamasam ben *** hemen burgu alcam.sizce streuner kesem mantiklimi

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 22 Aralık 2018
  16. uzayl80

uzayl80 User

yeni haritalarda ne gelirse önüne kes gitsin ageisin varsa cabuk kasılırsın zaten geminin canı azaldımı bas yetenei devam kesime senin oyun vaktine baglı bi durum 1 steuner 15 uri boss stre 32 uri talon 128 uri boss talon 256 uriydi sanırım ona göre hesapla oyun vaktine göre sadece streunere girme arada lokumların haritasına git ordada kasılırsın birde 45 haritası güzel uri veriyor kasılmak için ama rahat bırakmayabilirler kesimolur orda dikkat et

17. nonono20

nonono20 User

Iki sayfa taktik verilmiş yine ne yapicam yazmışsın, ben pala toplayıp zeta yapman taraftariyim. Her şartta daha fazla kazandırır. Sıkıldığın zaman kamufleyle pala sisine girmeden peti aç bırak, en az 3. Seviye 1 radar alsan bile toplar, sende o arada yer içer oturur başka şeylerle kafanı dağıtırsın

18. Ne kadar kesilsende,ne kadar sıkılsanda pala toplayıp zeta yapacaksın,en iyi uridyumu kapılardan kasarsın,3 zeta yapsan burgu alırsın,3 zeta yapsan halka alırsın,2 zeta yapsan güve alırsın,kapı açarkende elit fullersin,arge yaparsın,zeus gününde kutu açarsın , bence en iyi taktik bu

19. JudgeTC

JudgeTC User

Kardeşim şöyle söyleyeyim lf 4 ün fazla yokmuş..Cubi gruplarına gir varsa.. şuan kış etkinliği biliyorsun kış kapısını yap koalyını 10k uri 600 adet buz roketi ile dönersin.. Sonra da full pala topla lazer harcamassın fazla hem elit hem gg biriktirir zetaya yatırırsım zetaya girersin pazar günleri zetayı bitiririsin uri + anahtar + dosya + x4 alırsın.. En önemlsiide havoç tabii ki yok bunlarla uğraşamam diyorsan dakka da 1 tallon kessen saatte zaman kaybıyla 40 tallon olsa saatte 5 k uri ediyor 3 saatte 15 k eder 50m de credits kasarsın..

20. Palladium her türlü daha karlı sonuç olarak x1 ile o vuruşla saatte 5.000 kasarsanız iyidir. Palladiumda pet ile toplarsanız saattlik 150 gg ye kadar kasılabilir ki bunun toplam kazancı daha fazla olur.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.