uridium kasmak

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve ygafff tarafından 5 Şubat 2014 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. ygafff

ygafff User

sa arkadaşlar ben 1 saat 2-4te npc keserekmi daha hızlı uri kasarım (Eıc) yoksa 1 saat kutu toplayarakmı ?

2. FENOMEN

FENOMEN User

Merhaba;

Konu gerekli bölüme taşınmıştır.

İyi forumlar...

3. bnde kutu topla çarına göre değişir ama güçlü dğilsen full hız artı promerium besle 1 saatte 3-4k uri kasabilirsin

4. ygafff

ygafff User

çar goli enforcer ful lf3ve bo2 kapı yapmak için uri kasıyorum

5. kapı açmak için mi yoksa yapmak içinmi açmak için ise boşver kutuyu palaya gir
    eğer yapcaksan kutuya devam et bence

6. ygafff

ygafff User

zeta için parça topluyorum

7. Sennar23

Sennar23 User

kapı için parça topluyorsan git 5-3e paladıum topla petin yoksa pet al ve petinede bir toplama modulu al bu sayede sadece gemine toplattığının daha fazlası kadar paladıum toplaya bilirsin ve paladıum toplayarak hem kapı parçası hemde cephanen çoğalır

8. ygafff

ygafff User

1.si seviyem 11 olduğu için pet almak istemiyorum.seviye 11 olduğu için zaten pala toplamaya gidemiyorum ve pala hangi npclerden çıkıyor ?

9. Sennar23

Sennar23 User

1.si seviyenizi yükseltmenizi öneririm mesela 13-14 lvl olmanızı paladıuma gitmeye başladığınızda mecbur pet alıyorsunuz ama size kalmış tabi karar paladıum canavarlardan çıkmaz prometıum maddeleri gibi toplanır x1 de prometıumlar gibi 5-3e gidildiğinde altta bir sis bulutu vardır ve bu paladıumlar orada mevcuttur 5-3 e 4-5den atlanmaktadır

10. bencede kapı açmak içinse palladıum toplamalısın . Kapıyı bitince zaten uridium veriyo. Ben zetadan toplam 47.000 uridium(npcler ile birlikte) kazanmıştım. Pet alıp lvl atla pala topla derim

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.