Öneri Uridium

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve terrablade tarafından 23 Aralık 2016 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. 24 lf3, 12 bo2, 2 iris ve petim mevcut.80.000 uridium ile aegis almayı düşünüyorum. Sizce uygunmudur? Değilse yerine ne alabilirim?

2. VALEYARD

VALEYARD Guest

Merhaba,

Aegis değil de Aegis Elite gemisini alabilirsiniz. Aegis Elite'nin %5 hasar bonusu ve yetenek süreleri diğerlerine göre biraz daha kısa.

Öncelikle irislerinizi fulleyin bence. İki irisi uridium ile alıp sonrakileri kredi ile alabilir, irislerinizi fulleyene kadar aegisi de çoktan almış olursunuz diye düşünüyorum.

Eğer bekleyemem ben aegis istiyorum diyorsanız alabilirsiniz tabi. :)

Keyifli forumlar.

JUPlTER bunu beğendi.
  3. Aegis elite alınca aegis de geliyormu artık ?

4. keskinniyo

keskinniyo User

Aegis elite alırsan normal aegis olmadan kullanabilirsin onuda.

5. VALEYARD

VALEYARD Guest

Merhaba,

Yeni hangar düzenlemesinde gemi tasarımları birer gemi oldukları için Aegis gemisi olmadan Aegis Eliteyi kullanabilirsiniz.

İyi forumlar.

Rehber bunu beğendi.
  6. Fakat ben irisleri kredi ile fulleyene kadar gerçekten yıllar geçer.

7. JUPlTER

JUPlTER Guest

Merhaba,

Bence yıllar geçmez, birazda sabır işi bu.

Bir klana üye olabilir yardım alabilirsiniz.

Korsan haritalarında gruplar ile kasılabilir orada biraz daha kar ile taş satışı yapabilirsiniz.

Skylab dan günlük belli miktarda taş yollayıp satabilirsiniz.

Alfa kapısı açıp yapabilirseniz kapılardan da güzel kredi kazanılmakta.

Bol şans ve keyifli forumlar.

Rehber bunu beğendi.
  8. Bence 2 irisi daha urıdum ile al kalan dörtünü acık artımadan tamamlarsın :) kasılmanda kolay olur. ayrıca ageısı acık artırmada daha ucuz :D

Rehber bunu beğendi.
  9. Peki toplam 4 irisi uridium ile aldıktan sonra kastığım tüm urilerle ganimet anahtarı alsam nasıl olur

10. VALEYARD

VALEYARD Guest

Merhaba,

Alabilirsiniz tabi ama geminizi geliştirip zeta kapısı yaparsanız ganimet anahtarınız artacaktır ve biriktirdiğiniz uridiumu başka birşeye harcayabilirsiniz.

İyi forumlar.

11. Zeta kapısı yapıp ödüllerinin yanında yüzüğünü almayı bende isterim fakat ne zaman kutu yada pala toplasam düşman oluyor ve birkaç vuruşta patlatıyor.

12. VALEYARD

VALEYARD Guest

Merhaba,

Bir klana girip arkadaş edinebilirsiniz, birlikten kuvvet doğar.

Geminizi kristallon veya cubikon gruplarına katılarak bu yaratıkları kesip geliştirebilirsiniz.

Grup halinde LoW kapısını yapabilirsiniz.

İyi forumlar.

13. Peki gemimde hiç dağıtıcı lazer bulundurmazsam ama petime dağıtıcı lazer koyarsam gemimin menzili azalırmı?

14. oda olabilir o zaman apıs ve zeus almanda kolaylasır ve lf4 cıkartma sansında var :)

15. Rehber

Rehber Guest

Merhaba,

Geminizde Lazerin olması lazım.Petin içerisine koyacağınız Lazelerin miktarı az olacaktır.

Paladyum tolıyacaksanız,Pete radar almalısınız,radar Petin toplama menzilini arttıracaktır.

Keyifli Forumlar.

16. Az önce 11 kadar ganimet anahtarı aldım ve korsan ganimetini açınca (10 tanesinden cephane çıktı) birdaha uzun bir süre almamaya karar verdim :D

17. JUPlTER

JUPlTER Guest

Merhaba,

Bence 11 anahtarda hemen ümitsizliğe kapılmayın.

Anahtarlar gerçekten pek çok eksiği tamamlıyor artık.

Apis Zeus için yüzlerce anahtar açtığımı bilirim ki lf4 şans oranları bu kadar bile değil idi :)

Bundan sonrası için size bol şans dilerim.

İyi forumlar.

Rehber bunu beğendi.
  18. Şuanda 3 iris 27 lf3 oldum petim 3 level henüz. Ve serverde iris çok pahalı olmadığından 4. irisi kredi ile almaya karar verdim.İrisleri kredi ile alırken uridiumla ise ilk önce 80.000 uridium ile aegis sonrada burgu alsam nasıl olur?(Az önce açık arttırmadan 4. irisi aldım)

Son düzenlenen: 25 Aralık 2016
  19. VALEYARD

VALEYARD Guest

Merhaba,

Geminiz yavaş yavaş gelişiyor. :)

Hasarınızı arttırmak için burgu alabilirsiniz. Sonrasında elmas düzenini tavsiye ederim. Saniyede 5 bin kalkanınızı yeniler kasılırken kolaylık sağlar.

İyi forumlar.

20. Pet ticaret modülü hammadde satarken satış bonusu veriyormu? Ona göre alıcamda 2. seviyesi promerium satarken 1000 credits yerine 1150 verir mi?

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.